Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen gonosz?

Hogy lehet ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

Anyukám és a nevelőapám összevesztek, nevelőapám el is költözött (nő miatt), viszont a ház közös és a testvérem is a közös gyermekük.

Mindig állandóan bántott szavakkal ez a mocskos nevelőapám, állandóan terrorizált lelkileg. Most megfogadtam, hogy igenis jó kedvű leszek előtte és mosolyogni fogok. Ezt tettem ma, és ezért anyukámnak szidott engem, hogy milyen mocskoa vagyok, takarítson el engem a házból.

Anyukámat nagyon szeretem, de ma azt mondta nekem, hogy miért csinálom ezt, ezáltal vele is piszkoskodok (mármint anyával).

Szerintetek kinek volt igaza? Olyna rosszul esett, mondom lehajtott fejjel kellene járnom vagy mi?! Elegem van már mindenből.

18/L



2019. ápr. 28. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát én azért nem szeretném annyira az anyámat, ha engedte volna, hogy a párja bántson és terrorizáljon. Sőt, kimondottan utalnám érte anyámat....
2019. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád mit szól?
2019. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Ha mosolyogsz a nevelőapád előtt, az olyan neki, mintha azt mutatnád milyen jó nélküle. Ez akkor is így van, ha te csak a semlegességedet/nemutálatodat akartad így mutatni.

Édesanyád azért tolt le, mert tudat alatt reménykedik a visszaszerzésében.

2019. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
71%
Ha jól értelmeztem amit írtál, egyértelműen neked van igazad. Anyukádnak az kéne hogy a legfontosabb legyen, hogy te és a testvéred boldogok legyetek, lelki és fizikai biztonságban. Viszont, ha ezt támadóan vágod anyukád fejéhez, azzal nem segítesz a helyzeten. Most biztos ő is le van törve, ha elment a férfi, akit szeret. Talán beszélhetnél vele, hogy neked milyen rossz volt a nevelő apáddal, hátha ráébred, hogy jobb is hogy elment. Ha végleg elment, a tesód miatt még biztos gyakran fogjátok látni, de hátha talál valaki normálisabbat anyukád. Bár én nem ismerlek, így látatlanban annyit tudok "tanácsolni", hogy mostanában ne veszekedj anyukáddal, többre mész egy rendes beszélgetéssel, és ha visszajön, kerüld a nevelő apád, hogy ne legyen konfliktus. Remélem nem nagy hülyeség, amiket írtam, és segít majd valamennyit xd
2019. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!