Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám rossz társaságba...

A bátyám rossz társaságba került! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Észrevettük, hogy új barátai vannak és a régiekkel nem is találkozik. Először nem volt baj velük de egy idő után furcsán viselkedtek. Annak a "gengszter" társaságnak az a szórakozás ha valami illegális dolgot csinálhatnak. Már a bátyám is olyan mint ők. Az egyikről meg kiderült, hogy lopásért ár egyszer ült. Tudom, hogy semmi közöm ahhoz, hogy kikkel barátkozik..csak nem szeretnénk, hogy ő is olyan legyen mint a haverjai. Egész nap nincs itthon hanem a haverjaival van. Tegnap meg valakivel összeverekedett szerintem mert tiszta vér volt. Mit csináljunk? 17 éves.
2010. júl. 6. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfontosabb,hogy beszélgessetek vele..talán még van értelme!És hívjátok fel a régi haverjait,kérdezzétek meg tőlük,hogy miért hagyta ott őket!Lehet,hogy fontos infót kaphatsz a bátyádról tőlük,ami a bátyád hasznára is válhat később.Akadályozd meg a bajokat,amiket megtudsz akadányozni:diszkóbalesetek,drogtúladagolás miatt bekövetkező halál,akár 3 éven belül...és a többi szörnyűséget nem is említem,ami még történhet,ha ez elfajul.:S
2010. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá kéne jönni, mitől kattant be, ha régebben normális volt. Mi nem tetszett neki, pl. túl szigorúan fogták vagy pont túl lazán, mi ellen lázad.
2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a baj, h ha faggatjátok még jobban bezárkózik és csakazért sem fog változtatni. Esetleg valahogy megnézethetnél vele egy filemt, pl az Egy kosaras naplóját. Nem direktbe, csak mintha véletlen lenne nézhetitek együtt hátha elgondolkodik. Vagy ottfelejted a gépnél és megnézi. A régi barátaival beszélnék ezen kívül, h mi a helyzet
2010. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!