Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a párotok (nő) reggeltől estig a gyakorikérdéseken lóg?

Figyelt kérdés
Állandóan fent van és le sem lehetne innen lőni, ráadásul az életünkkel kapcsolatban mások véleményét kéri...
2010. júl. 6. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Oka van. Unja magát, nincs kivel beszélgetnie, stb. Valami nem klappol a kapcsolatban, ha ez az élete...
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
mond meg neki,hogy veled beszélje meg
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak a párom írta volna ki a kérdést! :)

Én azért vagyok itt, mert a párom nem hajlandó beszélgetni velem, mert ő mindig fáradt.

2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már semmit nem csinál, az már nem normális.Ha tanácsot kér, abban semmi kivetnivaló nincs, hiszen anoním az oldal.De, lám te is ide fordultál...!
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
kocka ....
2010. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem veled beszéli meg a problémáitokat, nem vagy benne partner?
2010. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

a férfiak wowoznak vagy CS-znek, a nők meg fórumoznak vagy csetelnek.


ez így van rendjén

2010. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Én spec.azért vagyok fent, mert unatkozom. De ezt a párom is tudja.
2010. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Partner vagyok a beszélgetésbe, sőőt. Szeretném is, meg tudok is vele és meg is beszélek vele bármit, de egyszerűen nem lehet lelőni innen. Talán szerintem egy kicsit netfüggő is... Az előzőekhez szólva, igen már kínomba én is idefordultam. És egy kicsit bosszantó, hogy beszélgetünk valamiről, felnézek ide a netre és már látom, hogy fent van kérdésbe az amiről beszéltem vele... De ettől eltekintve nagyon jól megvagyunk és megértjük egymást már több mint 5 éve.
2010. júl. 6. 13:17
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Most ez mért baj? Tanácsot nem biztos hogy jó mindig egy embertől kérni. Én is nemrég vagyok itt fent, és jó több megoldást hallani dolgokról. jó ez az oldal csak ne fikáznának olyan sokan másokat.
2010. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!