Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a párotok (nő) reggeltől estig a gyakorikérdéseken lóg?

Figyelt kérdés
Állandóan fent van és le sem lehetne innen lőni, ráadásul az életünkkel kapcsolatban mások véleményét kéri...
2010. júl. 6. 13:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

ha valóban órákat tölt a gyakori kérdések előtt, az szerintem elég gáz. De hogy miért teszi, azt meg kellene vele beszélned.

35/N

2010. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a párom. Te vagy az párom?
2010. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális:)

De az én párom is írhatta volna. Én azért vagyok itt, mert 3 hónapja szültem, első babámmal vagyok itthon, és sokmindenben bizonytalan vagyok. Inkább olvasgatni szoktam, a gyerekvállalás meg a családi kapcsolatok témakörben. De már a terhesség alatt is ezt csináltam, szerintem ez függőség. Ez van.

2010. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tűrném, legalábbis amíg velem van addig nem... Szerintem ő sem örülne neki, ha egész nap a gép előtt ülnél és valami hülye játékkal játszanál....
2010. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. A párod elég labilis személyiség lehet, hiába beszéltek meg valamit, neki ki kell kérnie mások véleményét vagy tanácsát, mert egyszerűen nem bízik meg magában, hogy önállóan is felül tud kerekedni élete nehézségein. Vagy nagyon unatkozik. Vagy nagyon elégedetlen az életével és a gyakori olyan pluszt ad neki, amit egyébként a valóságban nem kap meg - én legalább is ez utóbbit élem át, nekem jó érzés tanácsokat adni, vagy megtudni, mások hogyan élnek, milyen nehézségekkel küzdenek. Igaz, kérdést még nemigen tettem fel itt.

32/n

2010. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!