Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele a...

Hogyan viselkedjek vele a mindennapokban?

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretője van. Ezt a tényt a nő fia jelentette be nekem és elmondott mindent.

A baj, hogy együtt lakunk az ő házában. Én se elválni, se elmenni nem fogok. Maradok a fészkemben, amit 15 év óta bőven kiérdemeltem. De hogyan viselkedjek vele? Többnyire hányingerem van tőle mióta tudom, hogy négy napot viháncolt a nővel egy hotelban. Azóta is tart a l'amour. Hetvenkét éves.És... pszichopata...


2019. máj. 7. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát, hallod, ne haragudj, de ezek alapján te sem vagy százas.

Tudtommal nem kell a beleegyezésed a váláshoz, és akkor mehetsz is a “kiérdemelt fészkedből”.

2019. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 72 éves és most kezd el élni, az õ dolga.te viselkedj ugy vele, ahogyan megérdemli.Nézd levegõnek, ne csinálj felhajtást.Nincs értelme, és ne is menj el, válásba viszont nem tudsz beleavatkozni.Gondolod,hogy ennyi idõsen válni fog?
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Pedig ha az ő haza, akkor nem maradhatsz. Kiérdemelten repülsz. Amúgy zakkant vagy!
2019. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy 72 évesen szeretője van még nem pszichopata...
2019. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Kamumese egy 72 éves impotens alkesztől...
2019. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Eddig szexeltetek? Mert ha ezt megvontad tőle, akkor sajnos máshol kellett kielégitenie a szükségletét..

Amúgy meg, ha annyira ragaszkodsz a fészkedhez, akkor tégy úgy mint aki mit sem sejt. Ha cirkuszolsz vagy undokoskodsz, akkor sanszos, hogy repülsz a fészekből mint a madár.

2019. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én biztosan nem tudnék együttélni az emberrel miután megcsalt..akárhány éves lennék. Elmennék egy ügyvédhez és tájékozódnék a lehetőségeimről. De amúgy, Ha pszichopata, miért húztál le vele 15évet? Azért az elég hamar kiderül valakiről ha nem normális.
2019. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DooDo ***** válasza:
79%
Szüleim közösen építkeztek 2 éve, de anyukám megcsalta apámat, és ezzel apukám együtt élt, tudott róla, nem beszélt erről senkinek, egyedül dolgozta fel, arra várt, hogy anyukám elmondja, mert egyértelmű volt. Majd egy este a szerető állított be apuhoz, hogy viszonyuk van stbstb és szeretik egymást.. mindenki elég felnőtt módon fogta fel, leültek söröztek, és megbeszélték. A házat úgy oldották meg, hogy anya elköltözött, az épittetett lakás árának a fele anyának járt volna, ezért apa vett anyának egy lakást, ami nem ért annyit, amennyit ért az újonnan épített lakás, és megbeszélték, hogy akkor anyának nem kell több, a bátyám és az én nevemre lett írva a lakás , és megegyeztek, hogy anyának nem kell apukámnak adnia pénzt, mint gyerektartás:) nem tudom mennyire volt érthető, csak azért meséltem el, hogy ezt ígyis lehet:) megkell beszélni.
2019. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DooDo ***** válasza:
61%
Ja, és az együttélést kérdezted, a szüleim még akkor is együtt éltek pár hónapot, amikor ez már kitudódott, egy ágyban aludtak, kutyát sétáltattak stb:) de nyilván senki sem egyformán dolgozza fel ezeket a dolgokat.
2019. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt már látom, hogy a joghoz semmit nem értő okoskodók akár a hátam mögött elválasztanának tőle és/vagy kirepítenének a "fészkemből", holott nem én csaltam meg őt. Van itt még valami. Én legalább három-és fél milliót költöttem rá a magánvagyonomból. Ezek után útilaput érdemelnék?! Nem hinném. Maradok és ezt is tudja /egyébként sincs hova mennem/. Csupán arra voltam kíváncsi, hogyan lehet így egymás mellett élni; más hogyan csinálná.Igen, pszichopata, ami az utóbbi két sztrókja után telesen nyilvánvaló, de előtte is úgy viselkedett. Mivel én a házasságot utolsónak és véglegesnek tekintettem, kibírtam vele 15 évig.
2019. máj. 8. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!