Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Miért...

Mit tegyek ilyenkor? Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
Az apám kb.már jó pár éve ugy viselkedik velem mint akit nem erdeklek,magasról tojik rám,sokat üvöltözik velem és ma pl.azt mondta menjek a fenébe,csak mert megmondtam neki h rosszul esik,h nem figyel rám. Hát apa az ilyen? Én meg úgy semmi olyan okot nem adtam neki, h igy viselkedjen velem es már elegem van a hisztijeiből meg a sértegetéseiből. De az a baj, hogy miatta is részben nincsenek barátaim és nem is merek mások felé nyitni. Ti erről mit gondoltok?

2019. máj. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Remélem, olvassák a nagy szülesztő-propagandisták is!
2019. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket nem bántásból írtam mert szeretem a szüleimet, de már ezt nem bírom elviselni, ahogy bánnak velem.
2019. máj. 18. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Azt gondolom erről, hogy csak rá akarod fogni, hogy nincsenek barátaid, ahelyett, hogy felnőnél, és belátnád, hogy a szüleidet már nem fogod tudni megváltoztatni, olyanok, amilyenek - te viszont lehetsz másmilyen. Tőlük teljesen függetlenül szerezz barátokat és kész. Nem tőlük függ, hiszen nincsenek minden percben melletted.


"azt mondta menjek a fenébe,csak mert megmondtam neki h rosszul esik,h nem figyel rám. Hát apa az ilyen?"

Igen. Olyan, amilyen. (Lehet, sőt, esélyes is, hogy eddig is ilyen volt, csak eddig neked fel sem tűnt, mostanában viszont érzékenyebb vagy.)


"Én meg úgy semmi olyan okot nem adtam neki, h igy viselkedjen velem"

Szándékosan nem, de talán mégiscsak sikerült valamivel okot adnod rá. Beszéld meg vele, derítsd ki, hogy őt mi bántja.

2019. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Nem tudom hány éves vagy, de én a helyedben felkeresnék egy iskolapszichológust. A szüleiden nem hiszem, hogy nagyon lehet változtatni, de magadon még segíthetsz. Hidd el jót tesz ha legalább beszélhetsz valakivel erről, viszont ha nem teszed meg, akkor hosszútávon bele fogsz törni ebbe. Én tudom, így jártam csak nekem más problémáim voltak.
2019. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.válaszoló persze,hogy szeretnék változtatni és próbálok is,de nehezen megy mert nagyon visszahúzodó és félénk vagyok. Amugy a részben az ő hibájuk is mert mindentől el tiltottak,alig járhattam emberek közé.

4.válaszoló járok iskolapszichologushoz olyan 2 hetente egyszer de nem segít vagyis én nem érzem,mert nem változik semmi. Tudom,hogy a változásért magamnak kell tenji de nme megy,ha azt érzem,h nem szeretnek és így beszélnek rólam,mint pl.az apám. És nem mindig volt ilyen, csak kb.2 éve és nem értem miért lett ilyen.

2019. máj. 18. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Mi történt 2 évvel ezelőtt?

Munkahelyváltás,nyugdíjazás,meghalt valaki, akit apukád szeretett???????

2019. máj. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Előző: két éve kezdett el kamaszodni a kérdező.
2019. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress meg egy szakembert.

És próbálj egy kis önbizalmat szerezni.

2019. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!