Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen, és hogyan ismerté...

Hány évesen, és hogyan ismertétek meg életetek párját? Miből tudtátok, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 08:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

45 évesen, első látásra olyan szeretetet (nem szerelmet) éreztem iránta, ami évekig elkísért. Sosem gondoltam, hogy lehetne köztünk valami. Sok mindenben egyformák vagyunk és sok mindenben különbözőek, de nem tudunk meglenni egymás nélkül. 1 éve jöttünk össze.

Érdekes, hogy többen írják, hogy rossz kapcsolatok után úgy érezték, már végleg egyedül maradnak, aztán most mégis megtalálták azt, akit nekik teremtett a sors. Szóval amikor az ember már nem erölködik, akkor jön el amire addig vágytunk.

2019. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
15%

Én nem hiszek ebben hogy " Igazi" !

Lehet támadni nyugodtan:D

Amúgy 23 évesen, mai napig együtt vagyunk, túl elég komoly rossz kapcsolatokon..de sosem mondtam neveztem úgy h igazi

2019. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

25 eves voltam. Interneten ismertem meg es elhivott magahoz nyaralni. Mikor mentem haza es kivitt a repterre akkor nagyon nehezen ment a bucsuzas es nagyon hianyzott, ugy mint addig meg senki.

Akkor tudtam hogy en vele akarok elni.

2019. máj. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

18 éves voltam, férjem akkor 17 volt.

17 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, 3 gyermekünk van.

2022. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem találtam még meg. Párszor már felfedeztem valakiben, de sajnos nem volt kölcsönös. De mostmár nem is igazán életcélom megtalálni, élvezem az életet anélkül is.
2022. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26 éves voltam, társkeresőn. Honnan tudtam, hogy ő más lesz,mint a többi? Olyan dolgokat mondtam el neki magamról,amit egy idegenek soha nem mondtam volna.. és az első találkozás alkalmával, olyan nyugodt voltam. Más is írta,mint aki haza ért. Sok mindenen túl vagyunk, de elszakadni sosem tudunk. Minket egymásnak teremtett ég. 2,5 éve együtt vagyunk.
2022. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!