Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom azzal piszkál,...

A családom azzal piszkál, hogy 24 évesen már apának kéne lennem. Szerintetek is apának kéne már lennem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Mondd meg nekik, hogy ne akarják eldönteni hogy mikor legyél az.
2019. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bőven ráérsz még!
2019. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem is értem hogy gondolják ez a romáknál szokás
2019. máj. 26. 08:51
 4/32 anonim ***** válasza:
46%

Ha a körülmények adottak, akkor miért ne?

De gondolom, nem adott se a saját lakás, se a több éves stabil, kiegyensúlyozott házasság, se a jól fizető munka, ahol lehúztál pár évet, és biztos a helyed.

2019. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Én tuti csináltatnék egy vaszektómiát ha ilyen családom lenne.
2019. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Barátom most lesz 24 éves, mi majd 5-7 év múlva szeretnénk gyereket, egyszerűen annál hamarabb biztosan nem tudjuk biztosítani a megfelelő körülményeket..

Szóval a mai világban szerintem a többség már nem tud ennyire hamar bevállalni egy babát, ismerősök között is átlag 28 évesen jön az első. De szerintem egy gyereket nem feltétlenül korhoz kelleni kötni, van aki érett egy babához 20 évesen is, más 30 évesen se érzi magát elég érettnek ehhez, szóval ezt nem szabadna erőltetni, akkor legyen gyerek mikor te és a párod akarjátok, és ne akkor mikor a család babázni szeretne.

2019. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem csak a romáknál szokás. Ugyanakkor. a huszonéves férfiak többsége rendkívül éretlen, gyerekes. Alkalmatlanok apának. Nem kéne erőltetni a gyerek témát huszonévesen mikor a többségük agyilag gyerek, képtelenek a felelősségvállalásra. A gyerek nem kor, hanem észbeli érettség, felelősséget vállalni tudás kérdése. Senkinek nem szabad ebben dönteni, beleugatni, csak az érintett párnak.
2019. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

Viccből vigyél haza a családnak pár kölcsönkért gyereket. Vagy ötöt, 8-10 évestől a 2-3 évesig, azzal a megjegyzéssel, hogy itt vannak az unokák.

Soha többet nem kérdezik :D

2019. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
Én 35 éves vagyok, mégsem vagyok ANYA.
2019. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De nekem nem volt párkapcsolatom se még szűz vagyok
2019. máj. 26. 09:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!