Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért várják el a...

A férfiak miért várják el a nőktől a kezdeményezést, de ha "kéz megkérésről" van szó, az miért nem tetszik nekik, ha a nő kezdeményezi?

Figyelt kérdés

pl. itt sokan örülnek ha egy nő kezdeményez, teszi meg az első lépést.

De amikor már több éve vannak kapcsolatban, miért nem örülnek annak ha a nő kezdeményezi a házasságot?

(nem saját tapasztalt, csak ezt látom sok helyen).


2010. júl. 7. 20:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert ők nem akarnak házasodni?

Ha én akarnék, akkor örülnék neki.

2010. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak csak addig szeretik a kezdeményezést, amíg szex-ről van szó. Tehát az, hogy odamegy egy nő ismerkedni, az már nekik "felhívás keringőre". Ha felhívod a lakásodra, szintén. Ha a szexben kezdeményezel, az szintén. Ezt a kezdeményezést szeretik! Melyik férfi szereti, ha az ő dolgába egyébként beleszólnak: mint pl. mikor kit vegyen feleségül, milyen autót vegyen, milyen házat építsen! Ebbe nincs kezdeményezés és beleszólás! Ez van ..
2010. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen igaz....ebbe még sosem gondoltam bele.
2010. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Csak a tutyimutyi férfiak várják el a kezdeményezést, olyanhoz meg nem érdemes hozzámenni.
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak mai szokás., Ezelőtt 40-51 évvel. ha egy nő kezdeményezett,azt a férfiak szajhának tartották. A rendes nőknél ők voltak a kezdeményezők,minél nehezebb volt a hódítás,annál jobb. Akkor nem féltek a házasságtól. Igaz,hogy attól sem kellett félniük,hogy a gyerek születése után az asszony csak a gyerekkel törődik,válás a vége,és sem gyereke nem lesz,sem pénze.
2010. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól lesz a valaki tutyimutyi,hogy nem kezdeményez.Lehet,hogy szimplán nem akar,a csaj meg erőltetné.

Rengeteg balf@sz nő is van egyébként,aki egy férfit sem megszerezni,sem megtartani nem képes,de a szája bezzeg akkora,mint a bécsi kapu.Az ilyeneket nevezem én lúzernak.Persze férfiban is sok ilyen van.

2010. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

Azért a másik oldalt is lássuk már, azért általában az van, hogy a nő dönti el, hogy akarja-e.. A gyerekek is általában a nőnél maradnak, a férfi meg évtizedekig vezekelhet tartásdíj formájában, ha a nő "füllentett", hogy bevette a fogamzásgátlót.

Akkor ne legyen már baj az, ha egy nő kezdeményez, legalább nincs mellé a beégés is...

2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én ezt pont fordítva csinálnám: soha sem kezdenék ki egy pasival sem, megvárnám, míg ő hódít meg . Aztán pár év után- ha sokáig csak úgy el lenne-, házasságot kezdeményeznék:)
2010. júl. 7. 20:48
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Mert ősidők óta a férfiak udvarolnak a nőknek és nem forditva. Elég visszatetsző dolog, ha a lány addig süllyed, hogy ő kéri meg a férfi kezét. Ez is férfiak dolga, mint írtam: ősidők óta.

Finom ráutalásokkal meg lehet környékezni a hezitáló férfit, aki vagy ért belőle, vagy nem. Ha nem, hagyni kell, mert nincs kedve a házasodáshoz.

28/F

2010. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%

Pedig könnyen lehet, hogy jobban járnál, ha te kezdeményeznél... Van jópár olyan férfi, aki könnyen le tud venni a lábadról, ha arról van szó. De ezek jó részénél te nem fogsz házasságot kezdeményezni, pláne nem pár év múlva, hiszen akkor már régen el leszel felejtve, mint egy numera a táblán.

Vannak viszont olyan normálisak is, akik szívesen házasodnának később, de soha nem fogtok odáig eljutni, mert alapból úgy áll hozzá, hogy úgysincs esélye, így meg se próbálja :P

2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!