Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért várják el a...

A férfiak miért várják el a nőktől a kezdeményezést, de ha "kéz megkérésről" van szó, az miért nem tetszik nekik, ha a nő kezdeményezi?

Figyelt kérdés

pl. itt sokan örülnek ha egy nő kezdeményez, teszi meg az első lépést.

De amikor már több éve vannak kapcsolatban, miért nem örülnek annak ha a nő kezdeményezi a házasságot?

(nem saját tapasztalt, csak ezt látom sok helyen).


2010. júl. 7. 20:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Megkérni csak a férfi tud. Te mire kéred meg? Hogy kérjen meg?!?

Kedves! Megkérhetlek, hogy kérj meg???

2011. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
:D Szánalmas
2011. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Sörensen ***** válasza:
Bevallom férfiasan, nem tudom, hogy miért van így, de így van. Biztosan igaz, hogy más egy kalandnak induló ismerkedés és egy házasság melletti döntés. Nekem is jobban esik, ha egy nő kezdeményez kapcsolatot, akkor viszont fölmenne az agyvizem, ha "megkérné a kezem". Mert az utóbbi kicsit olyan, hogy "légy szíves, kötelező jelleggel vállalj értem és majd a családunkért felelősséget". Amikor egy kapcsolat indul, akkor ez még csak annyi, hogy "hoppá, te tetszel nekem, ismerkedjünk meg jobban, ki tudja, mi lesz belőle".
2011. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"Nekem is jobban esik, ha egy nő kezdeményez kapcsolatot, akkor viszont fölmenne az agyvizem, ha "megkérné a kezem"."


Miért? Miért van ez úgy, h mindenben a pasiknak kedvezzen?


Egyáltalán nem jó döntés, ha egy nő kezdeményez, könnyen kapcaronggyá válhat.

De ha x év után arra gondol, hogy házasodjunk össze (mert pl. valamiért nem jut eszébe a pasasnak) szerintem ez tök fer!

2011. jún. 30. 14:52
 25/31 anonim ***** válasza:

""Nekem is jobban esik, ha egy nő kezdeményez kapcsolatot, akkor viszont fölmenne az agyvizem, ha "megkérné a kezem"."


Miért? Miért van ez úgy, h mindenben a pasiknak kedvezzen? "


Ha a nő kérné meg az kb olyan mintha a nő dugdosna vibrátort a pasijába. Fairnek fair de hát... :D

2011. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nem értem. Nincs nemhez kötve a házasság kezdeményezése...miért nincs joga a nőnek eldönteni?


Ez ellenben a férfi dolga lenne a kezdeményezés, nos az tényleg úgy fair.

2011. júl. 1. 11:06
 27/31 anonim ***** válasza:

Bizony ezt jól látod, úgy fair ha a férfi kezdeményez.

A nő akkor fair ha pozitív visszajelzést ad.

2011. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
így van: mosolygás, szemezés, kedvesség, odamenni beszélgetni, érdeklődni, kb. ennyi elég is kell h legyen:)
2011. júl. 1. 12:26
 29/31 anonim ***** válasza:

Lehet h szerinted nem fair, mégis ez a helyzet.

Mi nem a kereszteslovagok vagyunk, hanem a királylányok :)

biztos fiatal vagy még, nem jöttél még rá az ízére. Pedig ez értünk van: A férfi megkér, szépen, s nekünk hagyja a döntést: igen-vagy nem. Magára vállalja ezt a kellemetlenséget, hogy kiteszi magát akár az elutasításnak. A női szív ehhez gyenge.

De mindig a nőé a választás:) férfiak udvariasok, és gálánsak ezzel veled.

Nem kell neked kérned.

H a egy férfi meg akar kérni, akkor meg is kér. Ha nem kér, akkor fölösleges lenne fordítva, úgyse akarja.

De bárkit elcsábíthatsz, amikor kedved tartja, és beszélgethetsz a kedveseddel arról, hogy szívesen férjhez mennél.

Ne te add már agyűrűt, ezzel megaláznád egy életre.

Ő akar adni neked. A hűségét ígérni, s a tiedet venni.

46 nő

2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Oké de mi van akkor ha nem akar semmit csak húzza az időt? Akkor szakítani?
2011. júl. 3. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!