Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés a szüleim és a...

Veszekedés a szüleim és a barátom között?

Figyelt kérdés

A barátom és a szüleim összevesztek egymással. Az hogy min az most lényegtelen mert nem is azon van most a sértődés, hanem hogy mindkét fél mondott a másiknak rosszul eső dolgokat. Most kb szóba se állnak egymással, én ugrálok mindenki között.

Már teljesen kétségbe vagyok esve. Próbáltam már hatni rájuk észérvekkel, a velem lévő kapcsolatukkal hogy így hova fog tartani de semmi.

Mindegyiknek a saját haragja a legfontosabb és persze mindkét fél azt mondja hogy a másik mondott rosszat, ő nem.

Nem hiszem hogy ez magától megoldódna, mert mindkét fél nagyon makacs, ezért is írok már itt mert már teljesen elvesztem.

Én nem akarom hogy innentől kezdve kerüljék egymást, főleg hogy komoly kapcsolat (4év)

Köszi a válaszokat:)



2019. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
De még mindig a szüleim vannak vérigsértve hogy hogyan mondhatott ilyet és ők biztos nem kérnek bocsánatot mert nekik van igazuk és lehet akármit mondani.. Soha nem fogják belátni ha tévednek. A másik meg hogy a barátom sem hajlandó lépni mert hogy ő nem fog bocsánatot kérni ha neki van igaza
2019. jún. 6. 11:17
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező "az életfelfogása miatt (lehet hogy kimenne külföldre velem) " - és TE mit akarsz, neked mi a terved?
2019. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%
Ma ezen vesznek össze, holnap azon. Ha nem költöztök el, mérgezni fogják a kapcsolatotokat ezek a konfliktusok. Nem egészséges dolog, hogy egy fiatal pár a szülőkkel lakjon, ritka eset, amikor ez zavartalanul működik. Ti már külön család vagytok, és két család együttélése sosem zökkenőmentes.
2019. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
26%
Azért még nem külön család. Gyerekek, akik a szülőkkel élnek. Hol itt, hol ott.
2019. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%

"A szüleim a barátom lehülyézték az életfelfogása miatt (lehet hogy kimenne külföldre velem)"


Ha valaki hulyenek nevez egy masik felnott embert, az ne csodalkozzon, ha a masik felkapja a vizet.


Tanacsom:

Parodnak mondd meg, hogy hibazott, amiert nem tudta jogos haragjat turtoztetni. Maskor ilyenre ne szoljon vissza, hanem inkabb vegye a cipojet, kabatjat, es mondja azt, hogy o nem marad ott, ahol lehulyezik.

Szuleidnek meg mondd meg, hogy bunkok voltak es bocsanatot kene kerniuk. En egy oteves gyereket se hulyeznek le, nemhogy egy 24 eves dolgozo embert! Es egyebkent is milyen jogon minositik egy masik ember 9aki nem a gyerekuk) esetleges kulfodli munkavallalasat?


Szerintem szuleid nagyon autokratikus emberek. Csak ugy lehet veluk joban lenni, ha egyetertesz veluk. Te ilyen engedlemeskedo ember lettel, pont ezert vonzodtal egy eros egyeniseghez. Aki, talan fiatal kora miatt is, hevesen reagal a bunkosagra.


Ha szuleid nem fogjak elismerni, hogy bunkok voltak (szerintem sosem fogjak), akkor varj, varj, varj.... Majd lecsillapodnak az indulatok. Majd jon egy nevnap, szulinap, es maris felmerul, hogy hivjak-e szuleid a parodat magukhoz vendegsegbe, akarjak-e ot megkoszonteni stb. Aztan akkor rendezodhet.


Csak mellekesen jegyzem meg, hogyha o lesz a parod, akkor jobb lenne tavol lakni a szuleidtol, mert ha barmit maskepp csinaltok, mint ahogy akarjak, 10 ev mulva is ugyanugy le lesztek hulyezve. Legalabbis en ettol tartanek.

2019. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
19%

A barátod kétségbe vonta a szüleid teljesítményét. Sokat dolgoznak.

Pofátlan egy barátod van, hiszen évekig félig náluk lakott, ott evett stb. Ezek,után én biztos nem engedném be a házamba/lakásoba.

Gondolom ez a kimennék külföldre is azért ven, mert úgy gondolja kevés munkával majd jól meggazdagszik.

Nagyon nincs igaza a barátodnak.

2019. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen mindegy, hogy jo otlet-e kimennie a fiatalembernek kulfoldre, vagy sem. Ha valaki rossz dontest akar hozni, akkor nem lehulyezem, hanem elmondom, hogy SZERINTEM (!!!) miert rossz az a dontes. Nem kioktatoan, nem lekezeloen, plane nem lehulyezve a masikat. Na ez az, amit sok, idosebb szulo keptelen megerteni...
2019. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted te ebből maradj ki amennyire csak lehet, úgyse vezet megoldásra a könyörgés. A szüleidnek aztán van bőr a képükön, lehülyéznek egy felnőtt embert!? Ezekután biztos nem kérnék bocsánatot tőlük, egyék meg amit főztek.
2019. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Már megbeszélték egymásközt:)
2019. jún. 7. 09:06
 30/36 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
nyugi! 1 hét múlva ismét egymás torkának ugranak
2019. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!