Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám anyukámnak...

Hogyan tudnám anyukámnak megmondani, hogy van egy barátom?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés igen,tudom de én anyukámmal nem vagyok olyan jo anyja lánya kapcsolatban,és ezért is,hogyan tudnám neki elmondani? Azabaj,hogy anyum még kis 5éves gyereknek néz,szoval nem tudom mit reagálna :S ha valaki tud jó ötletet,hogyan kezdeném neki el,irjon :)
2008. nov. 12. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

szia

pasimvan

szia

2008. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ő az első barátod... :) Nem kell neki mondani semmit, csak ha komolyabb lesz, én is így tettem, minek szóljak róla vagy mutassam be addig, amíg nem 100%-os a dolog? Meg miért beszélném meg vele ezeket a dolgokat? Hiszen ő sem velem beszéli meg a pasiügyeit. :) De ha mindenképp el akarod mondani, akkor meg csak mondd el. Te ismered anyukádat, te tudod, hogy hogyan kell vele beszélni. Lehet az a jobb ha szépen fokozatosan, lehet, hogy a hirtelen közlés, lehet egy közömbös kijelentés stb. ezerféleképpen lehet, de neked kell eldönteni, hogy hogyan!!! Sok sikert, és remélem sokáig tart köztetek azzal a fiúval!!! :)
2008. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk anyukámmal mindig jóban voltam, de kamasz koromban az ilyesmit én se szívesen kötöttem az orrára. De szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy nemrég megismerkedtél egy kedves fiúval és együtt vagytok, ő a barátod, és kérdezd meg, hogy szeretné-e megismerni. Érezze azt, hogy nem akarsz titkolózni.
2008. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú, őszinte beszélgetés a legjobb ilyen helyzetekben... Mindenképp tudasd az anyukáddal, hogy ettől függetlenül te ugyanúgy az ő kicsi lánya maradsz. Mert az anyukák, még ha nem is jó a kapcsolatuk a gyerekkel, féltik őket, főleg a lányokat... Díjazni fogja az őszinteségedet...
2008. nov. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!