Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egyedül menni kísérő...

Nem ciki egyedül menni kísérő nélkül egy barátom esküvőjére?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben lesz egy számomra nagyon kedves barátnőm esküvője, amire meghívást kaptam. Barátom nincs, így mindenképp egyedül érkeznék. Attól tartok, hogy mit kezdek ott egymagamba? Nyilván a családját nagyjából ismerem, de ők nem velem lesznek "elfoglalva", hanem az ifjú párral. Barátnőm barátnőit szintén nem ismerem, még nem is találkoztam velük, illetve ők is a párjukkal/férjükkel érkeznek. :/

Hirtelen még az is megfordult a fejemben, hogy nem megyek el, de aztán átgondoltam és biztos elmegyek, nem akarom megbántani a barátnőmet, még akkor is ha egyedül ülök majd az asztalnál :D

Esetleg ha lenne bármi ötleteteket/tippetek azt szívesen venném! :)

23/N



2019. jún. 19. 11:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok esküvőn voltam egyedül, régi tanárként

Nem olyan nagy élmény férfiként sem

Amikor már nagyon piás lett a légkör, csendben léptem.

2019. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom, nincsenek jó kilátásaim :'D
2019. jún. 20. 20:19
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam így egy esküvőn és megkértem a menyasszonyt, hogy ha lesz szingli srác a vendégek között, azt ültesse mellém. Így is történt és tök jól éreztük magunkat. Amúgy meg egy jó lagziban, miután lement az elején a kb. fél óra keringő és hasonló zenék, sok olyan tánc van, ahol többen táncolnak egy körben, oda lehet csatlakozni, illetve engem is felkért pl. táncolni a menyasszony apja, pedig akkor találkoztunk először. Szóval szerintem ne aggódj. 🙂
2019. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ez nem is lenne rossz, viszont erről leinformáltam es jelen állás szerint, konlrétan 1 szingli ember sem fog jönni, mindenkinek van párja :/

Persze tudom, attól még el lehetek velük is meg minden, de nyilván nem egész este/éjszaka :/

2019. jún. 21. 20:04
 25/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki egyedül el menni, én is voltam már így és túl éltem :-D

De ha egyedül nem szeretnél el menni én szívesen el megyek veled,de azért először meg kell ismernünk egymást,mivel nem szeretnék csalódást okozni, aztán majd el döntöd hogy el viszel e vagy sem? :-)

Úgy is keresem most a kihívásokat.

Nem vagyok az az ivós fajta, nem fogom a föld alá inni magamat.

Komolyan mondtam ez egy ajánlat, ha szeretnél élsz vele ha nem akkor nem :-)

21F

2019. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lehetőséget 😀

De azt hiszem, inkább majd megpróbálkozom egyedül. :) az még mindig korrektebb, mintha vadidegent vinnék magammal (ne értsd félre, nem úgy értem, csak hát mégis....)

2019. jún. 24. 08:02
 27/36 anonim ***** válasza:

Rendben van,én megpróbáltam :D nem haragszom.

Sok sikert :)

2019. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! ☺️
2019. jún. 25. 18:17
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismeritek egymást, hogy egyetlen egy közös ismerősötök sincs?

Már bocsánat, csak felmerült bennem...

Én is voltam lagziban, esküvőn is egyedül. Esküvőn elmentem a szertartásra, aztán a vacsorára, majd úgy voltam vele, hogy ha nem érzem jól magamat, akkor hazajövök. Végül nagyon jó volt az is, illetve a nagy sátras lagzi is. (Igaz ott tanú is voltam, meg aztán nagyon sok közös barátunk volt)

Viszont számtalanszor voltam olyan lagziban is, ahol unatkoztak többen is, pedig párjuk is volt... a hangulat mindig màs.

Az én lagzimba pl elhívta az öcsém xy-t is, aki hozta magával a barátnőjét (akit senki sem ismert) csak hogy ne jöjjön egyedül, pedig nem idegenek közé jött.

Ezt is megérti az ember. Csak jó, ha tudja előre mert csak kell pluszba kaja...

Szerintem ha tényleg a barátnőd a menyasszony, akkor mondd el neki kerek perec, hogy számodra ez így nagyon kellemetlen ès esetleg elvihetnéd e magaddal a tesód/barátnőd/bárkid.

Esetleg ha megengedheted magadnak, akkor adj egy kicsivel több pénzt, vagy vmi kis ajándékot vagy vigyetek több sütit (feltéve h olyan esküvő persze, nem tudom) ha ketten mentek.

Viszont, hogy konkrétan a kérdésre adjak választ, nem ciki egyedül menni!!

Sőtt, én tuti, hogy nem szedtem volna fel csak ezèrt gyorsan vkit. Mi van ha pl nem tudja magát kontrollálni pia tekintetében ès csak ég a képemről a bőr egész este?? Akkor már inkább egyedül :-)

2019. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Egyetemi szaktársam volt, és az egyetemi ismerősök, barátok közül csak én kaptam meghívást. :)

Köszönöm a véleményed, hasznos volt!

2019. aug. 2. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!