Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egyedül menni kísérő...

Nem ciki egyedül menni kísérő nélkül egy barátom esküvőjére?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben lesz egy számomra nagyon kedves barátnőm esküvője, amire meghívást kaptam. Barátom nincs, így mindenképp egyedül érkeznék. Attól tartok, hogy mit kezdek ott egymagamba? Nyilván a családját nagyjából ismerem, de ők nem velem lesznek "elfoglalva", hanem az ifjú párral. Barátnőm barátnőit szintén nem ismerem, még nem is találkoztam velük, illetve ők is a párjukkal/férjükkel érkeznek. :/

Hirtelen még az is megfordult a fejemben, hogy nem megyek el, de aztán átgondoltam és biztos elmegyek, nem akarom megbántani a barátnőmet, még akkor is ha egyedül ülök majd az asztalnál :D

Esetleg ha lenne bármi ötleteteket/tippetek azt szívesen venném! :)

23/N



2019. jún. 19. 11:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván már kaptál meghívót,gondolom nem számolnak partnerrel részedről hisz akkor neki is illene az asztalnál helyet biztositani,ha nem akartok egy tányérból enni.Nyugodtan menj egyedül,nem ciki,érezd jól magad.
2019. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%

Szeptember hányadika lesz az esküvő...?!


(Már szeptembert írunk naptár szerint!)

2019. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Szeptember 21.:)
2019. szept. 14. 19:34
 34/36 anonim ***** válasza:
Találtál már partnert? :-)
2019. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Hát nem! :D
2019. szept. 18. 21:07
 36/36 Mikkkk válasza:
De az én is úgy mentem de megraktam mindegyiket
2019. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!