Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez a fájdalom egész...

Lulu212 kérdése:

Vajon ez a fájdalom egész életemben elkísér?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok!!! Nagyon sokszor rám tör a zokogás olyankor vérvörösre kisírom a szemeimet! A fájdalmam az hogy széthullott a családom! Régen együtt éltünk nagypapa nagymama szülők testvérek! Van egy öcsém akivel régen sokat veszekedtünk anyumnak sokszor fájdalmat okozva ezzel! Én nagyon szeretem öcsémet aki már felnőtt és elköltözött messzire egy lánnyal !! És konkrétan nem is foglalkozik velünk!!!! Sok bosszúságot okoztam tinédzser koromban anyukámnak nagyon sok vita veszekedés volt , vidámság jó kedv ritkán! Egyedül élek albérletben , dolgozom de valahogy nem boldog az életem! Anyukám és apukám mindég csak a jót akarták nekünk de eltaszítottam a jót magamtól sokszor csúnyán viselkedtem velük volt hogy két perc alatt elrontottam a hangulatot! És most felnőtt fejjel iszonyatosan sokat sírok ha ránézek anyukámra és eszembe jut mennyit sírt szenvedett miattunk ! De nem előtte sírok hanem itthon!!! A nagymama is elköltözött nagyon messzire egy nagy veszekedés után és nem nagyon keres minket nagypapa sajnos meghalt 14 éve! Hiányzik a múlt a közös vacsora az asztalnál a beszélgetések a játék mert azért voltak szép napok is! Nagyon rossz ez!!! Nagyon sok mindent elrontottam én is tudom de sajnos a múltat nem lehet visszahozni!

2019. jún. 22. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Alapíts saját családot. 26 éves FÉRFI vagy. Az öcséd éli a saját életét, érthető ha nem szaladgál haza. Nem kisfiú már.
2019. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg sajat magadnak.

Minden okod megvan rá hogy ne haragudj sajat magadra.csunyan viselkedtel de sose volt az a szandekod hogy megbantsd oket Te csak az akkori tudasodhoz merten tetted amit helyesnek gondoltal ezenfelul meg tanultal is belole.valoszinuleg ok sem szeretnek hogy magadat bantsd ezert is fontos a megbocsajtas onmagadnak. A bubtudat lenyege a beisneres a lelki fejlodes es ezet most megtetted .ami volt az volt es ami lesz az rajtad mulik.vedd fel a kontaktot azzal akinek mondanal valamit konnyits a sziveden ezt tudom tanacsolni,tovabbi szepnapot.

2019. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért kéne ide lelkész? Ott a pszichológus, ő vallástól független.
2019. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!