Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy egy...

Miért mondják azt, hogy egy rossz kapcsolat attól lesz jobb, ha a nő gyereket szül?

Figyelt kérdés

Több embertől hallottam, és itt olvastam, hogy a nő csak azért szült, hogy a párját maga mellé láncolja. Szerintem ez gusztustalan.

Nekem si azt mondták, hogy rendbe jönne a kapcsolatom, ha terhes lennék. Komolyan eldobom az agyam néha, hogy vannak emberek akik ezt helyesnek vélik, és erre biztatják az embereket.


2010. júl. 9. 20:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És van olyan nő, aki büszke is arra, hogy így javult meg a kapcsolatuk.
2010. júl. 9. 20:13
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Új majom kell a cirkuszba.
2010. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egy rossz kapcsolatot nem tud megmenteni egy gyerek születése...
2010. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy gyerek születése egy amúgy is döglődő kapcsolatot jobbá tehet. Egy gyerek születése még egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban is megpróbáltatás mindkét fél számára, noha az egyik legszebb dolog az életben.

Én ugyan nő vagyok, de soha nem jutott volna eszembe, hogy gyereket szüljek, ha nem mennek jól a dolgaink a férjemmel.

2010. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem sincs még tervben a baba. Nem az az egyetlen ok, hogy épp rossz a kapcsolatom. Ha jó lenne, még akkor sem szülnék.
2010. júl. 9. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb esetben úgy nő fel, hogy az apjának terhére van, az anyjának csak eszköz volt.
2010. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kezelném a gyomorrontásomat véres hurkával.
2010. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy baba születése még egy jó házasságot is próbára tesz.

Rossz kapcsolatba szülni pedig felelőtlenség.Ez nagyon rossz módja a házasság megmentésének próbálkozására.Egy gyerek nem lehet sohase eszköz a szülei számára.Csak sokan nem tudják felfogni mekkora felelősség,és,hogy igenis boldog családra van (lenne)szüksége minden gyereknek.

2010. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is nő lennék, és én sem értem az ilyen kishitű naiv, buta nőket.

Én még szülni sem akarok. De az biztos hogy nem szülnék:

-ha élettársi kapcsolatban élnék, csakis boldog házasságban

-ha nem telt el 5 év.

Ki akarom tapasztalni milyen a fickó akinek szülök. Bár legszívesebben nem szülnék soha. Lehet hogy ez is lesz!

26.L

2010. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha a ffi például eljár kocsmázni, a gyerek születése után majd otthon marad? (Ha anyagilag belefér, ugyanúgy kocsmázni fog.)
2010. júl. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!