Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy egy...

Miért mondják azt, hogy egy rossz kapcsolat attól lesz jobb, ha a nő gyereket szül?

Figyelt kérdés

Több embertől hallottam, és itt olvastam, hogy a nő csak azért szült, hogy a párját maga mellé láncolja. Szerintem ez gusztustalan.

Nekem si azt mondták, hogy rendbe jönne a kapcsolatom, ha terhes lennék. Komolyan eldobom az agyam néha, hogy vannak emberek akik ezt helyesnek vélik, és erre biztatják az embereket.


2010. júl. 9. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nem fér bele, akkor is kocsmázni fog, csak kölcsönből vagy max. nem ad haza semmit.
2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendszeresen kocsmázik akkor szülhetsz száz gyereket menni fog. Isten Család Sör=az isten se megy haza ha otthon van a család
2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom az ilyen naív nők gyerekeit.
2010. júl. 9. 20:28
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
En mondjuk itt meg nem olvastam, hogy barki erre biztatott volna valakit, de vannak olyan esetek, hogy rossz egy kapcsolat es vagy ugy akarjak megmenteni, hogy osszehazasodnak (ebbol van aztan a hazassag utani gyors elvalas) vagy gyereket akarnak szulni, mert azt hiszik, hogy az majd osszetartja oket. En inkabb olyan eseteket latok, amikor a ferfi is reszese ennek, nem a no akarja magahoz kotni, hanem a hazassagukat akarjak igy megmenteni. Aki nem szulo meg, nem tudja felfogni, hogy egy gyerek mekkora felelosseg es egy rossz kapcsolat csak rosszabb lesz a gyerek szuletese utan, mert akkor minden nehezebb lesz.
2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem egy ismerősömmel. Szerinte ha lenne egy babánk, a párommal jobb lenne a viszonyom, biztosan hamarabb eljegyezne stb.

Azt hittem megcsapom az illetőt.

2010. júl. 9. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha éppen a gyerek hiánya a probléma.
2010. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy attól lenne rossz a kapcsolat. Hisz ha mind2 ember gyereket akar, biztosan próbálkoznak.
2010. júl. 9. 20:39
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
én inkább mindenkitől azt hallom, hogy egy rossz kapcsolatot a gyerek sem ment meg. és ez teljesen igaz. a gyerekvállalás sok stresszel jár, még azoknál a pároknál is akik szeretik egymást és akarják mindketten a babát és nem volt előtte probléma. egy eleve rossz kapcsolatot nem fog erősebbé tenni, inkább az lesz a fordulópont és a pasi lelép.
2010. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gusztustalan, és nem lesz jobb soha attól, hogy jön a gyerek. Jó kapcsolatban kell szülni, nem rosszban! Ezek a nők nem mernek lépni, betegesen ragaszkodnak, és még a gyerek életét sem veszik semmibe, mert a gyereknek sem jó, ha rossz kapcsolatba születik, vagy elválnak a szülei. Persze vannak kivételek, de ez nem célravezető és szánalmas megoldás arra, hogy a pasit megtartsa valaki.
2010. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!