Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak amikor egész...

Mit csináljak amikor egész nap nyugisan elvagyunk tesómmal aztán anyám egyszer csak bejön és ordítozik, miért nem segitettem. Nem tudna szólni? Gondolkoztam azon hogy megszökök de nem tudtam. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Megszökni hülyeség. Anyukádnak valami gondja lehet, ha nem értékeli látványosan a saját szobátok rendrakását. Valamiiért többet vár, talán a korod miatt vagy mert ő dolgozik?

Nem mindenki szól, hogy mit csinálj, csak duzzog vagy ordít, ha nem teszed meg magadtól. Ez házasságban is sokszor így van :P

Amit tehetsz: próbálj meg önállóan segíteni, amit gondolod, hogy elvárna, örülne, csináld meg. Esetleg kedveskedj pluszba. Ideges, fáradt anyukának tűnik, sok gondja lehet, könnyíts meg az életét. Szeresd, mutasd ki, ne kelljen ordítania. ne adj rá okot, és ő se rajtad töltse ki, ha más baja van.

Ha nem 6-8 éves vagy, érted, bármilyen zavarosan írtam :)

2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eza billentyű téma hosszú sztori. És csaj vagyok.
2010. júl. 15. 11:47
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Most festés volt a szobába ahol segitettünk. Amit mondtál bevált :D
2010. júl. 15. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!