Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem velem él? Nem szeret?

Miért nem velem él? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Már 10 éve vagyunk együtt van egy kislányunk is aki kilenc éves. Mióta meg usmertem igért füt fát velünk fog élni együtt éljük le az életünket de még semmi. Jön és megy haza. Van egy lánya aki 13 éves és még mindig vele él meg a kislány annyával. Nekem azt mondja a nőt nem szereti csak a kislányát de ez magyarázat arra hogy még mindig ott él? Én szeretem. De már nem bírom igy tovább. Ki mit tenne a helyemben? Vagy volt már valaki hasonló helyzetben. ?

#Reménytelengés
2019. júl. 11. 23:16
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Mikor meg ismertem nem tudtam hogy van gyereke , családja. Titkolta. Teherbe estem de ne kövezzetek meg azért hogy nrm vetettem el . Nem tudtam volna meg tenni. Utána derült ki hogy csaladja van. De sajnos nagyon szerettem. Szeretem
2019. júl. 11. 23:59
 12/39 anonim ***** válasza:
96%

Te egy "harmadik személy" vagy a kapcsolatban, időnként megjelenít, lazít kicsit, gondolom "kell a változatosság"...

A nő akivel együtt él tud rólad? Mit szól ehhez?

2019. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%
Magad miatt véget kell vess ennek. Sajnos a közös gyerek miatt nehéz elkerülni a találkozást de erősnek kell maradnod és a magad útját járni. Ez a pasi kihasznál és érzelmileg sakkban tart. Sajnos soha nem fogtok együtt élni.
2019. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
90%
Na most figyelj ide egy az egyben hagyd ott a francba ennek nem kell normális család ez nem férfi ez nem ember és senki két családja van hogy úgy mondjam És valójában egyik sem érdekli éli az életét tojik rá mindenkire te elhiszed amit mond a másik elhiszi amit mond és még ki tudja hányan vagytok amiről te nem tudsz sürgősen hagyd ott elég volt ne tedd tönkre magad szerintem ennél több vagy te de megengeded hogy egy ilyen semmirevaló így tönkre tegye az életedet tíz évet ismétlem tíz évet pazaroltál rá és ez borzalmasan sok idő amit soha nem kapsz már vissza ez alatt az idő alatt normális férjed találhattál volna igazi családod lehetett volna és boldogan élnél de nem mert te is ostoba vagy és nincs annyi eszed hogy észrevedd hogy ez egy idióta barom,és szimplán nem érdekled.
2019. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
61%
A párod arab?
2019. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem költözzetek össze egy nagy komunába, itt lehet az összes nője, meg kölyke, azok is, akikről nem is tudsz még!

<facepalm>

2019. júl. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Salx Narval ***** válasza:
93%
Idő kérdése és lesz harmadik nő is és még több gyerek, de lehet, hogy már most is van. Azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból és építsd fel a kislányoddal az új életedet, ha úgy hozza a sors akkor menj férjhez egy megbízható emberhez aki a kislányodat is elfogadja. Persze, hogy nem könnyű de ez a viszony sehová nem vezet és az idő múlásával még nehezebb lesz normális társat találni. Most már körültekintőbben válasz párt.
2019. júl. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
41%

Más kapcsolatból elszeretsz egy embert és probléma, ha ugyan ez saját kapcsolatodban is megesik?

Jól értem?

2019. júl. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
81%
Tartásdíjat legalább fizet? Mert azt ugye tudod, hogy a büdös életben nem fog veled élni, pláne elvenni? Szakíts, akár szereted, akár nem. Túléled.
2019. júl. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez a Mónika show egyik része, nem? 😆☺️
2019. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!