Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem velem él? Nem szeret?

Miért nem velem él? Nem szeret?

Figyelt kérdés
Már 10 éve vagyunk együtt van egy kislányunk is aki kilenc éves. Mióta meg usmertem igért füt fát velünk fog élni együtt éljük le az életünket de még semmi. Jön és megy haza. Van egy lánya aki 13 éves és még mindig vele él meg a kislány annyával. Nekem azt mondja a nőt nem szereti csak a kislányát de ez magyarázat arra hogy még mindig ott él? Én szeretem. De már nem bírom igy tovább. Ki mit tenne a helyemben? Vagy volt már valaki hasonló helyzetben. ?

#Reménytelengés
2019. júl. 11. 23:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideje..lehet,hogy a családos csávó most is csak "jól" kihasználja!
2019. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 10 évig bírtad, akkor még 30 évig is menni fog kérdező. Aki ilyen sötét, annak sosem lesz világosság a fejében. Bocs, de azt, hogy mérhetetlenül hülye vagy, nem lehet szebben leírni.
2019. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha már terhes voltál, akkor is szakíthattál volna vele, amikor megtudtad, hogy van másik családja. Akár felesége, akár élettársa a másik nő, a napnál is világosabb, hogy fontosabb neki, mint Te. Nyilván fiatal voltál és naiv, amikor kezdődött ez a kapcsolat. Azonban eltelt 10 év. Tanulj ebből a hibából. Lehetne rendes párod, aki a sajátjaként szerethetné a kislányodat. Egy ilyen mozaikcsaládban élő gyereket rengeteget bánthatnak az iskolában. Én tanár vagyok, és rengeteg ilyenről hallottam. A családi hátterem is elég meredek volt, és amiatt is hallgattam az osztálytársaimtól. Mindig lesz olyan, aki a gyereket szólja meg amiatt, hogy milyen a családja. Ne akard ezt a lányodnak!

2019. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj,hogy a kérdező hölgy azt várja "elvárja",hogy az a helyes miben 10 éve bohóckodik.. szegényke azt a megerősítést várja,hogy téged szeret,és a családjával csak sajnálatból van stb.. esküszöm,hogy a kérdező ezt gondolja!

Hallod kedves kérdező!

Te csak egy csicska lúzer vagy akinek semmi esze sincs!

Szégyelhetnéd magad! Egy nő nem itt kezdődik! Egy nő legyen misztikus és elérhetetlen!

2019. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek nemét és korát variáld meg és megkapod egyik barátnők exét. Plusz csavar, hogy ő a harmadik nő volt a képben, mert a hős kaszanovának a két asszony és a 3 gyerek mellé kellett a huszonéves punci is.

Barátnőm szerencsére észbe kapott mielőtt őt is felcsinálta volna, pedig voltak húzós pillanatok.


Kukázd a pasast már rég meg kellett volna tenni.

2019. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

15 éve volt egy jó barátnőm. Terhesgondozáson ismerkedtünk meg, 2 hónap volt a gyerekeink között.

Nagyon jóképű határozott nagydumás volt az élettársa, nem voltak házasok, de látszólag jól megvoltak.

Aztán kiderült, hogy csapja a szelet egy 18 éves lánynak, akinek égre-földre esküdözött, hogy csak őt szereti és az asszonnyal már csak addig van együtt, ameddig megoldja a lakhatását (a kicsi akkor 1 éves volt).

Barátnőm kidobta, aztán visszasírta magát a fickó.

Nemsokára kiderült, hogy van egy titkolt gyereke egy korábbi kapcsolatából, amit 4 évig elfelejtett említeni, ekkor végleg lapátra tette.

Egy év múlva egy harmadik nő volt tőle terhes.

Nem tudom, az ilyen pasiknak mi jár a fejében. És nem C betűs rossz körülmények között élő emberekről van szó.

2019. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés az,hogy azoknak a nők fejében mi jár akik mindig visszafogadják ezeket a férgeket..?

Érdekes én soha nem csaltam meg a páromat, de még csak nem is beszélgettem senkivel mégis szakítottunk. A haverom meg háremet tart, 3 nő 3 gyerek, és tudnak egymásról.

És senki nem szól a srácra.. így jó nekik ahogy van. Pedig nem nagy szám a haverom.. csóró kis csúnya csontváz gyerek.

A nők a világ legfurcsább lényei!

Ez a kérdezö is egy borzalom..fujj.

2019. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
El hiszem sokaknak ez fura. Igazuk van. Ez tényleg nem jó igy. A másik nő tud rólunk. A kislányom joban van a testvérével. Én a nővel nem de s kislányal igen. Szeretem. A párom egesz családjával jóban vagyok. Itt csak én meg a párom nem jutunk egyikröl a másikra. Azt mondja engem szeret nem a másikat. Vele él de engem szeret. Hát már nem tudom én mit is akarok. Lesz ami lesz.
2019. júl. 14. 13:29
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

#37


Nos, megkaptad a kérdésedre a választ, hogy az ilyen nőknek mi jár a fejében. Nincs ott semmi, csak a légüres tér. Önbecsülés, tartás meg végképp nincs.

Nem jó, szar így, szenved, de az Istennek sem lép ki belőle, hanem támogatja továbbra is a pasit a kettős életében, a hazudozásban.Na meg abban, hogy továbbra is változatos legyen a nemi élete ennek az alaknak. Benyel neki mindent, csak nehogy ne legyen pasija, ugyanis ez a lény nem több ettől. Ez van, így viszont ez a kérdés értelmét vesztette. Sötétségre az agyban nincs gyógyír.

Kérdező, te már ne akarj semmit. A hátralevő életedben ész nélkül továbbra is simán eléldegélsz így. Az életcélod nem más, mint a mazochizmus. Ez a koporsódig veled marad.

2019. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!