Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért "sietnek" a fiatalok megházasodni 22-23 évesen is sokszor?

Miért jó ha elkötelezed magad valaki mellett ilyen korban? Naivan kérdem, hova a siettség?

Keress kérdéseket hasonló témákban: házasság, esküvő, férj, feleség, jegyesség, élet, szerelem, romantika

júl. 12. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Na mert ez aztán biztos nagyon jellemző manapság.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont júl. 12. 17:06 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Mert úgy érzik, hogy megtalálták az igazit. Bár ez elég ritka dolog manapság.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont júl. 12. 17:18 Privát üzenet
Bizonyos, nagy létszámmal rendelkező hazai népcsoport tagjai nemrég váltak felnőtt korúvá. Az Ők kultúrájukban az a kor, amit írsz még későinek is számít.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont júl. 12. 17:22 Privát üzenet
Lehet azt hiszik, valami hasznot húzhatnak belőle :D

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont júl. 12. 17:35 Privát üzenet

Mi azért, mert 4 éve együtt voltunk, ebből 2 éve együtt éltünk, és úgy döntöttünk, hogy családot szeretnénk. Ennek idén volt 17 éve.

Téged ez miért zavar? Ha nem működik, legfeljebb elválnak. Az is nagy divat manapság.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont júl. 12. 17:36 Privát üzenet
Mondjuk mert családot akarsz alapítani? Régebben ez volt a szokásos, szerintem ma sem számít túlságosan korainak. Mindenki maga döntse el, hogy mit akar, lehetőleg kellő önismerettel és torzító külső befolyás nélkül. Én 24 évesen házasodtam, és nem bántam meg.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont júl. 12. 18:34 Privát üzenet
Szerintem nem korai. 24 vagyok, 5 éve házas, és van egy gyönyörű lányunk is. Minden rendben nálunk. 24F

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont júl. 12. 18:54 Privát üzenet

Hát nem teljesen mindegy az? Én 25 évesen mentem férjhez. Most 33 vagyok és van egy 2 éves gyermekem.

Pedig "általában az a normális", hogy házasság után 1-2 évvel már jön a baba. Az én vérem rengetegen szívták emiatt. Az olyanok, mint a kérdező, akik minden áron bele akartak szólni és megmondani hogy mi a jó nekem.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont júl. 12. 19:09 Privát üzenet
Nagymamám apámat 21 évesen szülte, anyám a bátyám 20 évesen. Úgyhogy régen se volt ez másképp, csak most mindenkinek fontosabb a karrier.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont júl. 12. 20:41 Privát üzenet

17 évesen ismertem meg a párom, 23 évesen volt az eljegyzésünk, rá pár hónapra esküvő.

Szerintem 6 év után, úgy, hogy együtt nőttünk fel, nem olyan korai. 20 éves korunk óta együtt laktunk, külön a szülőktől.

Nagyobb hülyeségnek tartom azt, amikor 30 fölött pár hónap ismerettség után házasodnak meg vállalnak gyereket.

De igazából mindenki maga dönt a saját élete felett. Magánügy.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont júl. 12. 20:44 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pályakezdő dolgozó fiatalok! Ti mennyi adtok haza a fizetésetekből?
Ismertek olyat, hogy egy férfi és egy nő fiatalabb korukban szerelmesek voltak, de végül mindketten találtak másik párt és velük alapítottak családot, viszont a férfi lánya és a...
Általános jelenség a családellenesség a fiatalok között, vagy csak itt gyűlnek össze a szinglik?
Nagykorú fiatalok! Ti jártok még nyaralni a családotokkal?
Fiatalok, akik felújítandó házban éltek! Ti hogyan élitek az életeteket?
Vannak itt olyan fiatalok (10-18) akiknek a szülei hülyeségnek tartják az olvasást és nem hajlandóak könyvet venni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!