Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy segítségre volna szükségem mert ezt nem bírom tovább.


A párommal nagyon megromlott a viszonyunk. Nem szeretném elregélni, mi történt, nagyvonalakban megcsalt pár hónapja leszól hogy csak a gyerekkel vagyok otthon, nem dolgozom, nézzek már ki valahogy és normálisan vezessem már a házat. De erőm is alig van... Ő maximum csak megsimogatja a kisfiúnk fejét, ennyi a kapcsolatuk. Annyira mindent próbálok és ez nrm elég... 2 éve vagyunk házasok 6 éve ismerjük egymást de már jó ideje bizonyítja, hogy semmi sem vagyok a szemében.


Jó ideje tervezem, hofy összepakolok és elmegyünk... De a kisfiam nincs még 1 éves sem, nem akarok úgy elindulni hogy nincs hová... Most apámnál élünk de akárhogy mondom neki mit csinál a párom mindig szemet huny. Azt mondja, neki is kell a kikapcsolódás... De én semmi sem vagyok még a szemében a saját lánya, egyetlen gyermeke? Anyám biztosan ezért hagyta el, de felszívódott...


Nincs kihez mennem sajnos, mit tegyek ilyen helyzetben? Nem akarok itt maradni, látom a Pici Édesemet, hogy őt is megviseli mindez.


Köszönjük, ha válaszoltok!



2019. júl. 19. 07:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
KEresd meg a legközelebbi anyaotthont és oda menj.
2019. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Menj vissza dolgozni, keress pénzt, tegyél félre és hagyd el, válj el.

Másik megoldás, hogy megkéred, hogy költözzön el és beadod a válást. De akkor is muszáj leszel pénzt keresni, munkát találni.

2019. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Az előttem válaszoló jól mondja, az anyaotthonban segítenek nagyon sok mindenben. Érdemes felkeresni őket
2019. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem hallottam még anyaotthonról, utána nézek! Mindenképp el fogok válni tőle!

Gyeden vagyok van pici pénzem de nem sokra elég. De azért is megoldok belőle amit lehet


Köszönjük a segítséget!

2019. júl. 19. 07:52
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem add be a válást, ha apádnál éltek akkor csak maradhatsz ott a gyerekkel amíg nem lesz munkád és el nem tudtok költözni, vagy ez nem opció?
2019. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

De pici pénzből gondolom nem tudnátok megélni.

Ha elhagyod az apát és bíróságra viszi, akár dacból, az sem kizart, hogy neki ítélik a gyereket.

Több esetet is tudok családon belül, ahol apànàl maradtak a gyerekek, anyagi okok miatt a bíróság neki ítélte.

Hiába látod el te jobban a gyereket, ha támadható vagy a pénz miatt. A gyed már most se sok, 1 év múlva meg kb a kozmunkabér felét fogod kapni

2019. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Esetleg ügyvéd ebben az esetben? Nem vagyok jártas a bírósági témákban, eddig elkerültem ezeket az ügyeket, vagyis mondhatni szükség sem volt rá.

Nagyon félek tőle, hogy elveszik a picimet! Tudom, hogy nálam lenne jobb sorsa, hiszen 1 hónap múlva lesz csak 1 éves, az apja nem érti őt...

Vagy valahogy megpróbálhatnék itthonról dolgozni, hogy tudjak még félre tenni, csak nem tudom, hogyan és mit...

2019. júl. 19. 08:25
 8/24 A kérdező kommentje:
5. Válaszadó, megfotdult a fejemben, csak a 6. Válaszadó szerint leírtak miatt nagy a kockázat. Hiszen a kisfiamat mindenképpen meg szeretném tartani. Elviselni sem tudnám, ha elveszíteném...
2019. júl. 19. 08:28
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarod már menteni a házasságot, akkor add be a válást. Kérd a gyerekelhelyezést. Ha gyedet kapsz, gondolom van munkád, 1 év még otthon, utána már mehet bölcsibe a gyerek. Lakni van hol,nem neked kell elmenned. Apádat meg állítsd le, bár úgy látom,a magadért való kiállás nem nagyon megy, ezen lehetne dolgozni. Részemről a "semmibe vesz és megcsal" elegendő ok lenne már régen, hogy páros lábbal rúgjam ki. Komolyan 2 év után itt tartotok? Mit vársz a továbbiakban?
2019. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Gyereket add be bölcsődébe, és menj vissza dolgozni.

Meglesz a jövedelmed, add be a válókeresetet.

A családsegítőnél jogi ügyekben térítésmentesen tanácsot adnak.

2019. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!