Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy segítségre volna szükségem mert ezt nem bírom tovább.


A párommal nagyon megromlott a viszonyunk. Nem szeretném elregélni, mi történt, nagyvonalakban megcsalt pár hónapja leszól hogy csak a gyerekkel vagyok otthon, nem dolgozom, nézzek már ki valahogy és normálisan vezessem már a házat. De erőm is alig van... Ő maximum csak megsimogatja a kisfiúnk fejét, ennyi a kapcsolatuk. Annyira mindent próbálok és ez nrm elég... 2 éve vagyunk házasok 6 éve ismerjük egymást de már jó ideje bizonyítja, hogy semmi sem vagyok a szemében.


Jó ideje tervezem, hofy összepakolok és elmegyünk... De a kisfiam nincs még 1 éves sem, nem akarok úgy elindulni hogy nincs hová... Most apámnál élünk de akárhogy mondom neki mit csinál a párom mindig szemet huny. Azt mondja, neki is kell a kikapcsolódás... De én semmi sem vagyok még a szemében a saját lánya, egyetlen gyermeke? Anyám biztosan ezért hagyta el, de felszívódott...


Nincs kihez mennem sajnos, mit tegyek ilyen helyzetben? Nem akarok itt maradni, látom a Pici Édesemet, hogy őt is megviseli mindez.


Köszönjük, ha válaszoltok!



2019. júl. 19. 07:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%

Simán lehet, hogy valamelyik válaszoló írt innen a kérdező nevében. Elhiszem, hogy nem te írtad.

Viszont ennek így tényleg nincs értelme, aki megcsal pici baba mellett és nem érti meg, hogy helyette is vigyázol a gyereketekre, azzal nem érdemes hosszú távon foglalkozni. Én már a megcsalás után kitettem volna.

2019. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Jaj, m~g valami. Ezt senkinek sem címezném, inkább csak merengek.


Adott egy pasi, aki szereti az édesanyját.

Összejön egy nővel, összejön a gyerek is.

Amikor a csaj egész álló nap vigyázza a férfi saját gyermekét, akkor annak miért nem tud örülni? Miért vág olyan dolgokat hozzá, amelyekről egy anya önhibáján kívül nem tehet?

Ha a pasi szereti az édesanyját, miért nem gondol bele, hogyha esetleg az ő édesanyjával bántak volna így, annak szomorú vége lenne? Ezek szerint a férfi még a saját anyját sem tiszteli, ha szerinte az anyák nem csinálnak semmit, csak "otthon lógatják a lábukat"? Komolyan képesek keresztet vetni a saját anyjukra? Mert valljuk be, az általánosítással ez történik.


Senkinek sem címzem, ez tényleg csak olyasvalami, ami mostanság leginkább a párom hozzáállása miatt fogalmazódott meg bennem.

2019. júl. 23. 20:43
 23/24 A kérdező kommentje:
Javítanék: a megcsalás miatt van igazad, és a megcsaláskor jöttem rá a fentebb taglaltakra. Elírtam, bocsánat!
2019. júl. 23. 21:16
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha apukádnál éltek a pároddal együtt, akkor semmi akadálya, hogy őt szépen kipenderítsd onnan. Majd te és az apukád fenntartjátok a házat, miközben felváltva vigyáztok a kisfiadra. Elég sok online végezhető munka van már, ami talán nem fizet a legjobban, de könnyen elérhető, miközben a babával lehetsz otthon. A párod köteles gyerektartást is fizetni, így nem lehetetlen elköltözni sem máshova.
2019. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!