Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Mit tehetnék így kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy segítségre volna szükségem mert ezt nem bírom tovább.


A párommal nagyon megromlott a viszonyunk. Nem szeretném elregélni, mi történt, nagyvonalakban megcsalt pár hónapja leszól hogy csak a gyerekkel vagyok otthon, nem dolgozom, nézzek már ki valahogy és normálisan vezessem már a házat. De erőm is alig van... Ő maximum csak megsimogatja a kisfiúnk fejét, ennyi a kapcsolatuk. Annyira mindent próbálok és ez nrm elég... 2 éve vagyunk házasok 6 éve ismerjük egymást de már jó ideje bizonyítja, hogy semmi sem vagyok a szemében.


Jó ideje tervezem, hofy összepakolok és elmegyünk... De a kisfiam nincs még 1 éves sem, nem akarok úgy elindulni hogy nincs hová... Most apámnál élünk de akárhogy mondom neki mit csinál a párom mindig szemet huny. Azt mondja, neki is kell a kikapcsolódás... De én semmi sem vagyok még a szemében a saját lánya, egyetlen gyermeke? Anyám biztosan ezért hagyta el, de felszívódott...


Nincs kihez mennem sajnos, mit tegyek ilyen helyzetben? Nem akarok itt maradni, látom a Pici Édesemet, hogy őt is megviseli mindez.


Köszönjük, ha válaszoltok!



2019. júl. 19. 07:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

Helyesen: kisfiunk.

Ha otthon vagy, akkor miért olyan nagy kérés, hogy tarts rendet, és ne legyél slampos? El se tudod képzelni, milyen kiábrándító hazamenni a koszba, egy elhanyagolt, testszagú nő mellé, aki egész nap otthonkában vagy mackónadrágban parádézik.

2019. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén, ha nincs ehhez kapcsoló végzettséged, akkor milyen otthoni munkára számítasz? Valami mlm-es fosra, ahol rádsóznak kapásbòl egy drága kezdőkészletet?

Ha el akarsz válni és a legjobbakat akarod a gyereknek és azt szeretnéd, hogy nálad maradjon, akkor kénytelen leszel felmutatni egy fix jövedelmet. A gyes nem sokra elég és 2 éves kora után úgy gyakorlatilag semmire.

Egyik ismerősöm pont így járt. Az apuka saját házzal rendelkezett és fix jövedelemmel. A gyerekek kapásbòl hozzá kerültek, anyuka hiába próbálkozott.

Nem mondom, hogy ne válj el, de nem tudhatod a férjed hogy fog reagálni.

A bíróság meg nem az anya otthont fogja választani, hanem a dolgozó férfit.

Ha nincsenek kiteve erőszaknak, nem alkoholista stb akkor az senkit sem fog érdekelni, hogy szerinted nálad jobb helye van.

Egyébként apukádnál miért nem maradhatsz?

2019. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Berakod bölcsibe, és mész dolgozni! Abból fizeted az albárletet. Ezt tudod tenni. Jó szórakozást hozzá! 😊😊
2019. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Mint itt írták opció elég sok van. Nem tudom, hogy hány éves vagy, vagy milyen végzettséged van.


Akár dolgozhatsz otthonról is, ha találsz olyan munkát. Emellett van bölcsi, amíg ott a gyerkőc tudsz dolgozni eladóként mondjuk 8-tól 4-ig. Azzal is keresel annyit, hogy el tudd tartani magad és a gyerkőcöt.

A válás után gondolom a pasit kitenné apád, ha meg nem, akkor olyan szegénységi bizonyítványt állít ki magáról, hogy akkor is jobban jársza, ha az életben nem látod többet...

A családsegítősök tudnak akár segíteni is ebben a helyzetben.

30/F

2019. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Bernike19950413

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:08

Az üzenet szövege: Jó lesz ha a gyerekemet nem veszed a szádra ,mert 9hónaposan több mindene van és többre vitte az életben mint te a szaros életedet.Félévente 1x úgy érzem,hogy elég mindenből.Milyen normális munkáról beszélsz te szerencsétlen???


Bernike19950413

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 14:09

Az üzenet szövege: Nem elég normális munka neked.Jelentve lettél idióta


Bernike drágám, én nem tudom, min borultál ki, mert speciel én nem írtam neked, hogy dolgozz, azt mások javasolták, de amint látható ez az ötlet ANNYIRA kiborított téged, hogy azonnal két üzenetet küldtél. Rossz helyre. Na akkor már csak egy kérdésem van: ha a babókádnak annyira megvan mindene, akkor miért itt koldulsz segítséget, szegénynek hazudva magadat? Hm?

2019. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Ezek a levelek mindent elárulnak a kérdezőről.
2019. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Hű ezen levelezés alapján szerintem jobb helye lenne a gyereknek apunal... furodj meg, oltozz fel, meg takaríts ki... ez tényleg olyan nagy dolog? Mar meg is csalt mégsem változtattál semmin? Minek maradtál vele ha nem próbálkozol???
2019. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Szóval ezért lett ennyire leszavazva az ötletem, miszerint dolgozzon. xD
2019. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ö, most elég nagyot néztem. Mi ez a Bernike nem tudom milyen felhasználó? Az enyém Edócsa,csak rejtetten van. Fura.

Tudom, nem kötelező elhinni, hiszen bizonyítani sem tudok... Elég, ha én tudom, hogy a fiam 11 hós, nem 9 pl, és nem élek olyan nagy lábon sem, hogy mindent megengedhessek magamnak. Gyeden vagyok, nem gyesen, de az még nem jelent többszázezres havi összeget.


Már nem tudom, melyik válasuoló írta, hogy milyen rossz a férfiaknak úgy látniuk az asszonyt, hogy nincsenek kicsípve. Bevallom, nekem is rosszul esik sokszor így viszont látnon magam a tükörben, de egyszerűen időm sincs magamra. A fiam sokat mászik, mostanában az emeleti lépcsőn mászkál. Felfelé profin megy, lefelé még nem tud, mert fejjel előre jönne, hiába próbálom rávenni, hogy a lábát tegye előre, egyelőre nem jegyezte meg. Szóval rengeteget kell a sarkában lennem, hogy vigyázzam, meg ne sérüljön. Ha épp nem arra megy, akkor meg tudok kicsit főzögetni, háztartást vinni, de nem egyszerű. Elhiszem, hogy a páromnak is nehéz a munka, talán igaza is van, amikor azt mondja, nekem könnyű, mert itthon vagyok. Viszont nem vagyok mindig mackóban sem ebben a melegben. Rövidnaci, top, csak most nem sminkelek. Nem vagyok a legjobb, csak próbálkozni szeretnék.


A munkába állás ötletét nem tudom, kik pontozták le, nekem tetszene. Sajnos apám is dolgozik még, de ha vissza tudok menni a munkahelyemre, ahol 2 műszakban dolgoztam, tudnánk váltani egymást. A bölcsiről úgy tudon, elég drága, ráadásul azt hiszem, Picur is kicsi shhoz, hogy beadjam, de így talán megoldhatnánk. De már beszéltem a családsegítővel is, mivel a házban nekem van tulajdon részem, és a páromnak nincs, így előnyöm van, ha beadom a válókeresetet. :)


Úgyhogy nem értem a lepontozásokat, mert számomra minden válasz és segítség jól esett, és most adom is a zöld pacsikat. Ez után a kavarás után nem tudom, kinek hogy jön le, ha azt mondom, köszönöm, de nekem tényleg segítettetek most. Szóval köszönöm!

2019. júl. 22. 14:52
 20/24 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, V-vee a felhasználó nevem. Az Edócsa egy korábbi fiókom volt, aminek elfelejtettem a jelszavát teljesen. Bocsika!
2019. júl. 22. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!