Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is "hanyagolja" ezt...

Más párja is "hanyagolja" ezt a dolgot? (ld. Lentebb)

Figyelt kérdés

A párom jó ember, nagyon szeret, ezt számtalan dologból tudom.

Viszont nem becéz, szinte soha. "szívem" meg "drágám", de ezek nekem igazából olyan "futószalagos" megnevezések. Van egy szép keresztnevem, amit becézni is lehet ő mégse teszi.

Ha sokat mondom neki hogy becézzen, akkor megelégeli?

(én szoktam becézni)

Minden pasi ilyen? Vagy a nagyrésze De miért, vagy mit lehet "ellene " tenni?

(N/25)


2010. júl. 11. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha az én párkapcsolatomban csak ennyi lenne a probléma, azzal tökéletesen megelégednék.
2010. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Tedd esetleg szóvá, hogy szeretnéd ha becézgetne. Lehet ő nem gondolja, hogy ez neked ilyen fontos. Együttérzek veled, én is szeretem ha becézgetnek...
2010. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,nek.

kösz a választ, de nem ez a kérdés

2.nak:

Már mondom folyamtosan. Ha "olyan" hangulata van elhülyéskedik, hogy "kis kuglófom" meg "cuncikám", de ezek nem becézések. Nekem az esne jól, ha a szülei előtt nem szívemezne, hanem pl. mondaná, hogy Pannikám.

2010. júl. 11. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos fura, de ha számtalan más dolog van, amiből érzed, hogy odavan érted, fogadd el, hogy ő nem ez a típus
2010. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jah pl. mondhatná fürdés elött, hogy panka jössz pancsolni?
2010. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én párom rengeteget becézget (26 éves), akár a nevemet, akár kitalált édiségeket (4 év alatt rengeteg kis aranyos butyutaság gyűlt össze). Ő ilyen típus, a tiéd valószínű nem. Próbáld megkérni rá, lehet megelégeli, ezt így nem lehet megmondani.

Szülei előtt csak a nevemen szólít, én szoktam mást is mondani, de persze nem a "titkos" becézgetéseket, hanem a szokásosat, amiket írtál te is.

20/L

2010. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a férfiak egy része nem becézi a párját, és kész :) Az enyém sem becéz, de valahogy furcsán is esne, ha a nevem helyett Drágámnak hivna :D Szerintem az közhely. A kis kúglófom legalább személyes.
2010. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

engem becéz a párom, és is őt, de sajnos ez a kifejezés olyan, hogy nagyközönség előtt nem használjuk, mert 3 hétig rajtunk röhögnének.


ezért itthon mehet a hülyeség, társaságban meg marad a nevünk. esetleg az enyém becézve, az övé meg hivatalosan.

2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mas. El kell fogadni. Szerintem ez nem nagy problema.
2010. júl. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!