Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyi unoka érzelmi zsarolás?

Nagyi unoka érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
Anyámnak 2 éve egy pasija van akivel ordibálnak,veszekednek, anyám karja zúzódott,füle, letört egy foga stb. Velem is sok rosszat tettek,már nem beszèlünk,de az unokát kegyetlennek tartom eltiltani,és mások se értik miért tiltom a nagyitól,a lányom 4 éves,ő is ordít,sír hogy velük akar menni,így elengedem.mert már én érzem hülyének kicsinyesnek magam hisz mindenki engedi a mamához. Ismerek olyanokat akik nem beszélnek egymással de ők az unokát is letojják" szóval ott egyszerűbb. Érzelmileg zsarol hogy én is aluttam mamámnál,férjem is,de amikor vittek minket,nem igy hogy mindig bejön kulccsal váratlanul és elviszik a gyereket.lehet csak nekem fura. ( sajnos közös a ház,idén elköltözünk)Anyám jöhetne bármikor vagy a felügyeletemmel ott lehetne,csak a pasiját tartom veszélyesnek,de mindig a nyakába van ,azóta két mondatot nem beszélhettem anyával,mióta ő van.ki mit tenne,mert a gyerek sír utánuk,még kicsi és direkt édesgetik,én érzem kicsinyesnek magam hogy nem engedném. Ti hogy oldjátok meg ha exnek,nagyiknak stb oda kell adni a gyereket. Szanaszét. Eddig soha nem kaptam segítséget se vele,hogy pl. Elmehessek elintézni valamit stb és nem tudok hozzászokni se most. Hány éves a gyereked és könnyen elengeditek? Kivel és mennyi időre? És igy hogy veszekednek? Mit tegyek? Nyugott életünk lenne,de mindig feldúlják.hülyének érzem magam.
2019. dec. 28. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Kié a ház amiben jelenleg laktok? Anyukádé vagy a pasijáé?

Ha anyukádé külön lakrészetek van akkor én mindenképp leülnék anyukámmal beszélni.

Egyrészt miért ragaszkodik egy bántalmazó pasihoz. Másrészt hogy nem engedem a gyerekem addig max ott nálam előttem amíg ez a pasi az élete része. Ha elköltöztök én nem engedném a pasit hozzánk max anyukám jöhetne de elvinni nem engedném a gyereket.

A másik verzió. Leülnék a pasival is beszélni és elmondanám neki hogy ráhívom a rendőrt ha nem takarodik el vagy mégegyszer bántja anyámat.

2019. dec. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyámé is a ház, így addig meg van kötve a kezem ,igyekszünk elköltözni,írhattok még tanácsokat köszönöm
2019. dec. 28. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt, legutóbb milyen tanácsokat kaptál! Újat nem tudunk most sem írni!
2019. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet úgy fenyegetni azt a férfit, hogy még aznap elmenekül onnan. Mi megtettük ugyanebben az helyzetben, pedig egy "gyenge" nő magyarázta el neki, mi vár rá, ha el nem takarodik... Más kérdés, hogy anyád gyűlölni fog, amiért elküldted a bántalmazó kanját, itt is az lett.
2019. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt is az anyáé volt az ingatlan, mégis el lehetett kergetni a bántalmazót. Megmondtam neki, amíg itt él, többé ne merjen aludni, mert álmában elpusztítom. Elhitte.
2019. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem engedném bántalmazó emeber közelébe a gyerekemet, sírjon akármennyire. Leülnék az anyámmal és elmondanám neki, hogy válaszhat vagy ez a férfi vagy az unokája. Ennyi. Ha kell akkor sajnos én sem látom az anyám, de inkább az, minthogy a gyerekem erőszaknak tegyem ki.
2019. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!