Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Xanax függő nagyszülővel...

Xanax függő nagyszülővel egyedül hagynád a gyereked?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 18:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A függés már olyan bizonytalan személyiséget takar, akire nem hagynék gyereket.
2020. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy keves információ. A xanax kb egy hónap alatt függést okoz, ergo egy sima depresszióval kezelt emberke is függő.
2020. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Mit értessz "Xanax függő"-n? Aki kéz alatt szerzi és kontroll nélkül tömi magába, vagy aki orvosi rendeletre, annak megfelelően szedi?

Utóbbival természetesen nyugodtan egyedül hagynám.

2020. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Attól még hogy valaki xanaxot szed, és nem tud leszokni róla, az nem jelenti azt, hogy bolond, és megbízhatatlan. Persze elő is fordulhat, de az inkább a személyiségéből, és pszichiátriai betegségektől eredeztethető. Mivel nem írtad, hogy miért szedi a xanaxot, így nem tudnák egyértelmű választ adni.
2020. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 szamo77db ***** válasza:
26%
Inkább elvinném a nagyszülőt orvoshoz.
2020. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
15 éve szedi, mint a cukorkát. Nincs pszichiàtriai betegsége csak nehéz az élet és egyszerűbb a gyógyszert bekapni, mint változtatni. Orvoshoz nem lehet elrángatni, szerinte nem függő és nem kell leszoknia.
2020. febr. 12. 19:30
 7/50 A kérdező kommentje:
3as, nem kéz alatt szerzi, hanem pszichiáter írja fel neki, ahogy mindenkinek, akár ok nélkül is.
2020. febr. 12. 19:31
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
15 év alatt annyira hozzászokott, hogy semmiféle extrém viselkedést nála nem okoz. Néhány hét alatt rá lehet szokni, azt megítélni, hogy miért szedi, és van -e oka rá nem hiszem, hogy van végzettséged eldönteni. Minden további nélkül otthagyhatod a gyereket.
2020. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

Mert persze, a dokik csak ugy osztogatjak ezeket az eros nyugtatokat...pf..


pszichiater irja fel es te elintezed, egy nehez az elet es konnyebb gyogyszert bekapni, mint...-tel. Szanalmas vagy.


Egy, csak egy nap lennel a helyemben vagy mas, elbagatellizalt betegsegu ember helyeben. ....


Amugy, ha teljes eletet el a gyogyszer mellett, ( rendszeres, beallitott adagban szedi) rabiznam.

2020. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Én is voltam pszichiáternél, és 5 perc beszélgetés után felírta nekem a xanaxot. 18 éves voltam, és annyi problémám volt, hogy nem vettek fel egyetemre. Azt mondta depressziós vagyok és szedjem a xanaxot. Ezek után nekem senki ne mondja, hogy megalapozotr vizsgálat után írják csak fel ezeket a bogyókat, főleg hogy az ország 2/3a nyugtatófüggő.
2020. febr. 12. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!