Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet kezdeni boltba/beszé...

Mit lehet kezdeni boltba/beszélgetni utcára járó 80 évesekkel?

Figyelt kérdés

Csak szórakozásból is kimennek, nézelődnek, beszélgetnek, kinevetik a vírust, a kesztyűs maszkos embereket, szerintem el sem hiszik, amit mondunk, nem tudom mi megy a köztévében, csak az a hiteles forrás nekik..


Vinnénk nekik mindent házhoz(viszünk is), hatalmas a kert, de nem maradnak otthon, mert “kell egy kis mozgás”. Budapestiek, nem kellene meghalniuk(és a többieknek sem, miattuk)..



Már komoly érzelmi zsarolást fontolgatok, de valami köztévés tájékoztatás jobb lenne.. ti tudjátok mi megy ott?


2020. márc. 16. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
13%

Had eljek mar a sajat eletuket ember

Amugy meg szanalmas hogy a magyar emberek mennyire bedolnek a medianak

Ez fele annyira sem veszelyes mint ahogy azt te gondolod

2020. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Te normális vagy, 1-es? Persze, járkáljanak csak az idősek bátran világjárvány idején csoportokban bárhova! Aztán majd ha a kórházban az ilyenek miatt nem lesz hely azoknak, akik önhibájukon kívül kapták el a vírust többek közt az ilyenektől, akkor is mondd, hogy a magyar ember mindent elhisz!

Komolyan, aki f.aszságokat terjeszt, mint te, büntetni kéne.

2020. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Én ma elmentem futni ( kisebb település), mindenhol sétáló nyugdíjasokat láttam.
2020. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem tudsz csinálni velük. Max. megpróbálod elmagyarázni, mi a helyzet, de végső soron, ha nem hallgat rád, akkor ennyi.
2020. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Ha te futottál, ők meg sétáltak, akkor 1:1.
2020. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Köztévén pont az megy napok óta, hogy ne érintkezzünk idősekkel, és vigyázzunk rájuk, hogy ne kelljen kimenniük, mivel ugye rájuk veszélyes leginkább a cuccos
2020. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Az égvilágon semmit nem tudsz velük kezdeni, mert begyöpösödöttek. Értsd ezalatt azt, h nekik aztán úgyse mondja meg senki mit hogy csináljanak, az a jó, amit ők gondolnak és pont. Csak azért, mert. Legjobb példa rá az anyósom. Mindig letekeri a mosógépen a centrifuga fordulatot 500ra, és úgy is hagyja, h is azon mossunk. Miért? Csak. Mert szte így jó. A kazánon a meleg vizet folyton letekeri 5-ről 4-re.Miert? Mert szte így jó. És még 100mas ilyen dolga van. Nem panaszkodni akarok rá. Megszoktuk h ilyen. 73eves. Nem fog már megváltozni. Csak érzékeltetni akarom, h az ő korosztalya nemigen hallgat az észérvekre, csak megy a saját feje után. Tisztelet a kivételnek.
2020. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%
#1 Tudsz angolul? Akkor olvasgass egy kicsit a vírus, pontosabban a járvány hatásairól: [link]
2020. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
1-es az első karanténos idején hallottam ahogy csajok vihognak a két srácról, mert " hihi az osztálytársunk karaténba került milyen már" szóval nem kamu,de ha ettől jobban érzed magad dugd a fejed a homokba és légy hülye:)
2020. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Én meg itt az összes fórumon idióta "fiatalokat" látok, aki azt hiszik a vírusról, hogy valami vicces dolog, és két hét múlva lecseng.
2020. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!