Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti is képtelenek vagytok...

Ti is képtelenek vagytok rávenni a nagyszüleiteket, szüleiteket, hogy maradjanak otthon és ne most rohangáljanak naponta a boltba 2-3 szem zsemlékért?

Figyelt kérdés
Mindenkire most jött rá a mehetnék? A ti idős rokonaitoknak is hiába vásároltatok be, ők csak mennek, mennek, tömegközlekedéssel, tömegben, minden nap?

2020. márc. 18. 15:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját, kolléganő mesélte, hogy az ő 80 feletti mamájára most jött rá az inger hogy mászkálgasson, eddig nem ment sehova...2 hete kezdte...
2020. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet parancsolni az embereknek, ez olyan mint a cigi vagy pia, vagy magától felfogja hogy nem jó amit csinál, vagy megette a fene és majd tanul a hibájából.

Amit visz nekik az ember az nem jó, majd Ő megveszi magának ami kell, hát akkor menjen.

2020. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelembe dolgozok. Tegnap reggel nyitáskor kígyózott a sor a bejárat elött és zömében nyúgdíjasok. Arra a kérdésre hogy miért nem maradnak otthon az a válasz jött egy nénitől hogy mert a vírus még reggel nem fertőzz, addig kell elintézni a bevásárlást, és bármi meglepő egy másik néni egyett értett vele.
2020. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyai ágról nagyon félnek és ki se lépnek az ajtón, apai ágiakat pedig meg sem lehet állítani, most kell faluról Pestre utazniuk, heti többször bevásárolni stb. Most érett be a több évnyi rábeszélés a nagymamámnál, hogy ne csak otthon ülljön, hanem menjen templomba, társaságba, beszélgessen a régi barátnőivel.
2020. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül apukám járkál (még 70 alatt van néhány évvel), de sajnos nem operálható rákbeteg, kemot sem kap :( Reggel felül a buszra, megy két megállót, megveszi az aktuális napra megálmodott gyümölcsét és hazamegy. Neki ez az egyetlen boldogsága az utolsó heteiben, nem vehetem el tőle. Mindenki más hallgat rám, persze úgy nem nehéz, hogy mi valóban meg is oldjuk helyettük a bevásárlást. Mert úgy nehéz rávenni bármit a maradásra, hogy közben le se tojod.
2020. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 60asok, és ilyen szempontból értelmesek. Anyukám sajnos nem tud otthon maradni, mert a munkahelye elvárja, hogy bemenjen még ezen a héten - azokon a napokon, ritkán, elvégzi a nagyobb bevásárlásokat is. Ja, és autóval van.
2020. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám és apukám is jár dolgozni.A papámnak 3 infarktusa volt ezért ő nem megy ki a házból csak addig amíg megeteti a kutyát.A mamám ő megy bevásárolni de fodrász,kozmetikus meg ilyenekhez nem megy de ő is csak akkor megy le a boltba ha már nagyon kell valami.Én nem megyek sehova csak sétáltatni a macskámat.
2020. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%
Az én mamám egy idősotthonban él, ahol már bő 2 hete kijárási tilalom van, így szerencsére ez minket már nem érint.
2020. márc. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!