Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ez jogosan esett...

Szerintetek ez jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Karanténban kicsit ellustultam, és híztam is kicsit. Most újra sportolni kezdtem meg edzeni. Amikor elmentem nagyszüleimhez, az első szavuk az volt hogy jó húsban vagyok. Kicsit rosszul érintett de próbáltam jóképet vágni a helyzethez.


19/L



2020. júl. 31. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Jogosan. Engem is zavarna, ha kövér lennék.
2020. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér. Csak kicsit testesebb, mint eddig. 174 centi vagyok és 65 kiló jelenleg
2020. júl. 31. 14:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor vékony voltam,akkor kereken 60 kiló voltam
2020. júl. 31. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd magadra ezt.

Az én nagymamámnak is mindig azaz első,hogy megállapítja fogytam vagy híztam.Nem rosszból mondja legalábbis az én mamám a tied nem ismerem.:)

Szerintem a tied sem rosszból mondta hiszen nem sértőn fogalmazta meg.

2020. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtobb nagyszulo szereti, ha az unokaja jo husban van. Nalunk az en es barataim nagyszulei meg ateltek a haborut, volt hogy 50-es evekben igencsak szukosen eltek es mindenek a jolethez a "koverseg" tarsult, hogy jol elsz, ha jo husban vagy hisz van mit enned es az elet az etel.

Megha a nagyszuleid mar nem is olyan idosek, higy megelhettek ilyen inseges idoket, de kaphattak ezt csaladi mintakent az o szuleiktol vagy ha videkiek ott plane ez a "szepsegideal" (koverebb jol tud gyereket szulni es biztos megfelelo az anyagi hattere is)

Tehat ne vedd zokon. Mert nagy valoszinuseggel nem lekoverez i akartak, hanem epp ugy latjak vegre jol nezel ki az o idealis elkepzeleseik szerint. Nagyanyam siman megmondta ha valaki kover es olyankor nem igy fogalmazott hogy de szepen kikerekedzel de jo husban vagy hanem igy hu te aztan alig fersz a ruhaidba, nem kene orvoshoz menned nem vagy te kover?

Szoval sportolj es orulj a nyarnak.

2020. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
😂 én is papam miatt kezdtem el hizni. mindenkit megkritizal, nem ismeri azt a szót h tapintat. ami a szíven az a száján. így kell elfogadni őket.
2020. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra. Én is küzdök azzal hogy fogynom kéne, de más véleménye nem nagyon izgat. Anyám is emlegeti hogy nagy a hasam, többet kéne mozognom, de amikor meg náluk ebédelek, megpúpozza étellel a tányérom :)

174cm 90kg Vagyok jelenleg, viszont elkezdtem futni, és étrendet váltottam. Szép lassan lesz eredménye

2020. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de nekem egyből volt párom nagymamája jutott eszembe: mindig elkezdte taglalni, mennyire husi, fogynia kéne és társai, rá 5 perccel meg már ezerrel kínálgatta sütivel. 😂
2020. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha nem tudom értelmezni, ha nekem ilyeneket mondanak, mert egyik héten még milyen csinos vagy, következőn már "látom kicsit husosabb vagy", következőn: "te gyerek, te nem eszel, hát hogy nézel ki, ilyen soványnak lenni"...Valóság: 55 kg minden egyes alkalommal.


Ne vedd amúgy magadra, biztos nem rosszindulatból mondták

2020. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!