Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kismamák ti milyen gyakran...

Kismamák ti milyen gyakran vagytok anyukátokkal, anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy szülés után mennyi időt töltötök anyukátokkal, anyósotokkal vagy milyen gyakran jönnek meglátogatni benneteket?

2020. aug. 11. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után jönnek egy kicsit sűrűbben, utána visszaáll minden.
2020. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal karácsonykor találkoztam utoljára, külföldön él és a vírus bezavart. Még nem látta az unokáját. Anyósommal a terhesség alatt is hetente összejártunk, most meg átlag kétnaponta jön babázni és hoz kaját.
2020. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 13 hónapos kislányom és egy egy hónapos kisfiam. Anyukám szívesen segít, ha megkérjük hogy vigyázzon egy kicsit a nagyobbra azt is szívesen teszi. Nem sokszor szoktam erre kérni inkább együtt megyünk át hozzájuk.

Anyósomék még nem is látták a fiamat. Lassan 2 hónapos lesz, de csak dicsekednek vele, úgy hogy még csak el se jöttek megnézni. Mindenkinek hülye sztorikat adnak elő, hogy ilyen a gyerek, meg olyan, úgy hogy nem is látták, és nem is tudják, hogy miket csinál, de hát nekik muszáj az ismerősöknek felvágni az unokával.

2020. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, és hívtad anyósodékat?

Csak azért kérdezem, mert az nem egyértelmű, hogy egyáltalán szívesen látjátok-e őket. Kolleganőm is anyós pl, és egyszer sem hangzott el felé, hogy menjen megnézni a kicsiket (ikrek).

2020. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem én hanem férjem. Úgy voltam vele, hogy ezt teljesen rábízom, hiszen az ő szülei. A lányommal eddig 3x találkoztak. Nem is számítottam másra fiammal kapcsolatban sem. Nem igazán tapossák a küszöbünket.

Attól hogy én nem kedvelem őket attól még nagyszülők, és a gyerekeim az unokáikat, amíg nem csinálnak hülyeséget velük kapcsolatban addig annyiszor jönnek amennyiszer szeretnének. Ha engem csesztetnek az nem érdekel, lepereg rólam. De nem tudom hogy bánnának a gyerekekkel mivel nem jönnek.

(Illetve küldtek a lányomnak egy hat hós babára való ruhát amikor egy éves volt)

🤷‍♀️

2020. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem szüleim sajnos messze laknak, csak anyósomék laknak közel. Nincs bajom anyósomékkal, de igazából nagyon anyás voltam mindigis. Azt gondolom, nehéz lesz nekem, hogy anyukám nem tud mellettem lenni az első pár hónapban, ha csak átugrani is, hogy lássa lányát, hogyan viselkedem a gyermekkel. Olyan büszke és boldog volnék, ha ott lenne, ha láthatná, ha megoszthatnám vele. De csak nagyon kevés alkalom lesz rá. Kb. Havi 1-2 nap és azt érzem lehet emiatt sokat fogok majd bánkódni, esetleg sírni is, mert már most is rosszul viselem.


450km van köztünk, dolgozik, hétvégén is, mint eladó és nincs jó anyagi helyzetben. Nem adnak neki szabit ki, csak hasra ütésre, ált. Olyankor amikor nem akarna kivenni...:/


Az se megoldás, ha a kicsivel megyek oda havi egy hetre esetleg. A kicsinek a szobájában lesz a helye apja anyja mellett..❤


Lehet, hogy most kicsit gyerekesnek ereztek, de sajnos en nem igy terveztem, hogy ilyen messze leszek toluk, csak az elet igy hozta. Lett egy csodas parom is es boldog vagyok, csak most nehezen viselem ezt a helyzetet, foleg mert igy jobban aterzem min esett at edesanyam is es hogy vart engem.... es ezt szeretnem megosztani vele es nem kameran keresztul, hanem eloben. :(

2020. aug. 13. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!