Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meddig lesz még látogatási...

Meddig lesz még látogatási tilalom az idősotthonokban?

Figyelt kérdés
Mi van, ha meghal közben a nagyapám, és a tilalom miatt nem láhatom? Nem gondolnak bele, hogy ami hátravan, azt had éljék már úgy az öregek, ahogy nekik jó? Elvágják ezzel őket a családjuktól. Más is van ilyen helyzetben? Én értem, hogy így próbálják védeni őket, de ez se jó.
2020. okt. 7. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Ameddig a jarvany tart, sajnos csak igy vedhetjuk meg oket. Te hogy élnél azok utan h tudnad te fertozted meg, es amiatt halna meg? Vagy egy masik lako latogatasa soran, aki csak a nagymamajat latogatta, de a nagymama atadta a te nagypapadnak...?


Mi beszerztunk egy okos telefont a szobatarsaval hasznaljak es a nővér segit Nekik. Ezen keresztul videotelefonalunk. Nagyon boldogok tőle!

Szomorú, hogy ez van de ha ez nem tetszik akkor vigyetek haza es apoljatok otthon sajat felelossegeteknek megfeleloen! Nalunk sajnos ez nem opcio mert folyamatos kontrollra van szuksege.

Legy megerto a nehez helyzetben es ovjad idos rokaonaidat.

Minden jot kivanok Nektek!

2020. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Egyrészt: ha annyira törődni akarsz a nagyapáddal, akkor vedd ki az otthonból és gondoskodj róla te. Az időseknek az lenne a legjobb, ha a családjuk körében lennének és nem pedig idősotthonban. Normál esetben ezek szerint is csak a látogatás során találkoznál vele, ergo ha te napokig nem mész el hozzá látogatóba, akkor ugyanott vagy...


Másrészt: a vírus helyzet miatt bevezetett látogatási tilalom azt a célt szolgálja,hogy az idősek lehetőleg ne fertőződjenek meg a látogatók által bevitt kórokozókkal. A korlátozás emiatt addig életben is lesz, amíg a veszély fennállása is megvan.

2020. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Járványban élünk
2020. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Az idősek ebbe halnak bele, nem a járványba.
2020. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Értem a te szempontjaidat, kérdező, de tavasszal mindannyian láttuk, mit művel ez a vírus, ha beszabadul egy idős otthonba.

Most már jövő őszre (!) ígérik csak a védőoltást. Amíg nincs védőoltás, addig nagyon érzékeny a helyzet. Talán jövő nyáron lesz egy hasonló csökkenés, mint idén nyáron. Akkor jó esetben feloldják. De szerintem fél éven belül ez nem várható.

2020. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj beszerezni neki egy tabletet, telefont amivel tudtok beszélni akárt kamerán keresztül is. Kérj meg egy ott dolgozót hogy legyen kedves segíteni nagyapádnak beüzemelni. Mást nem tehetsz.
2020. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
#5 Én az ellenségeimen kívül senki másnak nem adatnám be az oltást.
2020. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Na, megjelentek a vírustagadók!

NEM ERRŐL SZÓLT A KÉRDÉS!

2020. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom a 6os válaszolóhoz.
2020. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
#8 Ki tagadta a vírust? Aki nem adatná be magának azt az oltást, amiért még a saját gyártója sem vállalja a felelősséget, az egyből vírustagadó? Remélem te beadatod magadnak.
2020. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!