Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miert csinalja ezt?

Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Nagymamaval elunk egyutt, ami nem is probléma azt kiveve, hogy paromrol azt hiszi drogozik, mert az egy utcaval feljebb lako baratunkhoz kétnaponta, de van hogy minden nap atmegy egy orara meginni egy sort, beszélgetni.

Ma is megtalalt azzal nemreg (altalaban akkor mikor parom nincs itthon, vagy mar alszik, amugy az O nagymamaja), hogy miert jarkal at oda, tuti fuvet vesz tole es tudja, hogy azert mondom, hogy nem igy van, mert vedem. Kozbe sehol semmi. Ha nagy ritkan atjon hozzank valaki, akkor huzza a szajat, hallgatjuk napokig, hogy miert jarkal ide mindenki minden nap (havonta ha 2-3szor jon at valaki, reszben pont ezert), mindenbe belekot amit parom csinal, vagy epp azert nem csinalja, hogy ne tudjon belekotni, de akkor meg az a baja, hogy nem csinal soha semmit, egyszeruen nem birjak egymast elviselni, de velem a mama altalaban tok normalis, poenkodik, nekem panaszkodik ha baja van, mondjuk ha szar napja van velem is leall kotekedni es ha visszaszolok megsertodik.



2020. dec. 23. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem megcsal a barátjával.
2020. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezesetben álca vagyok a külvilág felé 🤷‍♀️
2020. dec. 23. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az én hugom volt élettársa is túl sokat járt el a barátjához (aki nála 18 évvel volt idősebb),állítólag házimozizni.Azután kishugom megtalálta a párja pénztárcájában az illető barát fényképét,semmi extra,csak egy arckép volt róla,na de akkor is furcsa.Amikor pedig a csávó ment sokszor hugomékhoz amikor épp házibuli volt,hugom mondta hogy a barátja túl sokat ölelgették egymást a csávóval részegen,és amikor sokszor odanézett rájuk,azt hitte hogy épp smárolnak,mert annyira közel volt egymáshoz az arcuk.Aztán amikor a hugom szakított vele (nem ezért),akkor a gyerek a szemébe vágta hogy neki sokkal több esélye lesz találni egy új párkapcsolatot,mint hugomnak,mert ő biszexuális.Szóval jól meg kell nézni egy lánynak hogy mit is csinál a barátja éppen másnál,akkor is ha nem nőnél,hanem férfinál tartózkodik.
2020. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Minden bizonyíték és magyarázat arra utal, hogy "álcának" használ. :D
2020. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem hadjuk el ezt a meleg témát mert kicsi az esélye, hogy ez a helyzet álljon fent.


A legegyszerübb megoldás leszarni. Te tudod, hogy nem füvezik és legyen ennyi elég.

2020. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Szájer Józskárol is csak most derült ki....
2020. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező,biztos vagy abban,hogy a párod nem csinál semmi különöset?
2020. dec. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Tehát alkesz a párod. Nem jobb, mint a drogos. Igen. Aki kétnaponta meg kell hogy igya aztá sort, az alkesz
2020. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire irritál a mama, miért nem költöztök el?
2020. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos, higy a barátjához járkál?

Nem valami nő van a dologban? A barát meg falaz neki?

Mit keres ott minden nap?

2020. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!