Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen gyakran találkozol a...

Milyen gyakran találkozol a nagyszüleiddel és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Nekem amióta élek csak egy nagymamám él és eléggé messze lakunk, így havonta.



Köszi a válaszokat. :)



2021. jan. 23. 06:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Az anyai nagymamámat úgy 1-1.5 havonta látogatom meg.

Az apai nagyapámmal nem tartom a kapcsolatot már 8-10 éve.


28/N

2021. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi mar csak a túlvilágon találkozunk
2021. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
1-2 havonta, most a vírushelyzet miatt ritkábban. Telefonálni szoktunk inkább. 26 vagyok, nagymamáim élnek.
2021. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai nagyszüleimmel 2-3 hetente találkozok és nyaranként 1-1.5 hónapot velük töltök. 120km-re laknak egy pici faluban :D

Apu szülei meg 2 éves korom körül hunytak el

16/l

2021. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Apai nagypapámat sosem ismertem. Kb 5éve halt meg.

Apai nagyanyám, mikor 3éves voltam, meghalt apukám, 4éves voltam, mikor anya összejött nevelőapammal, onnan kijelentette nem kívancsi rám.


Anyai nagymamámal vagy 10éve nem beszéltem. Egy helyen laktunk (vagyis csaladi ház, felső szint a mienk, alsó az övék, az udvar is elválasztva), mindenért feljelentett minket, nagyon megromlott a viszony. Még mindig él.

Anyai nagypapámat a nagymamám eltiltotta tőlünk, pedig őt szerettem. 2017ben halt meg.


Nevelőapám részéről mamám 1 éve halt meg, vele havonta, vagy havonta 2x találkoztam.

Nevelőapám részéről papám bevonult öregotthonba, nem kíváncsi rank 4éve.

2021. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az apai nagyszüleimmel utoljára fél évvel ezelőtt találkoztam és már nem is fogok... ugyanis mindketten meghaltak egymást követve pár hónappal.

Az anyai nagyapámmal életemben egyszer találkoztam. Nem voltam 1 éves, amikor meghalt.

Az anyai nagymamámat decemberben láttam utoljára, amikor beadtuk neki a karácsonyi ajándékot, meg egyéb dolgokat, amire szüksége volt.

Ahol lakik, oda a pandémia miatt most nem engednek be senkit, így a portán adtuk le a neki szánt csomagot, és az ablakból integettünk neki + telefonon beszéltünk közben, hogy halljuk is egymást.

2021. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Már csak egy nagyapám él. Nagymamáim korán meghaltak, nem is ismertem őket. A nagypapámmal ritkán találkozom, csak nagyobb családi eseményeken, kb félévente egyszer-kétszer, pedig mindketten Bp-en lakunk. Igazából jó a kapcsolat, de nincs túl sok közös témánk. Vele mindig kicsit távolságtartóbb volt a kapcsolatunk, csak úgy egyedül, család nélkül nem nagyon találkoztunk soha.

A másik nagypapámmal nagyon jó kapcsolatom volt, vele havi többször találkoztunk, egy ideig laktam is nála.

24N

2021. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek !!
2021. jan. 25. 00:26
 19/19 anonim ***** válasza:
10 havonta, 24 vagyok
2021. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!