Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik nagyszüleid szereted...

Melyik nagyszüleid szereted jobban? Anyai vagy apait?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, én mindig anyai mamát szerettem jobban és anyai papát hiszen a szüleim elváltak én és anya itt lakunk már nagyon régen azaz 17 éve lakunk itt. Apai ágon papám meghalt mikor 16 éves voltam azaz 4 éve a papát nagyon szerettem apai ágon és most is hiányzik... de az apai mamát gyerekként se szerettem mert mindig anyámat szidja/szidta..
2020. nov. 27. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sosem volt a nagyszülőkkel igazi a kötődés közöttünk, de az apai nagyszüleimet mégis jobban kedveltem valamivel. Velük éltünk egy városban, az anyaiak messze laktak, így ritkán találkoztunk.
2020. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Anyait. Sajnos az apai nagyszüleim már akkor meghaltak amikor apám gyerek volt.
2020. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 striga ***** válasza:
86%
Nekem is elváltak, de mégis szorosabb kapcsolatban vagyok az apum felőli nagyszülőkkel, pedig még más városban is élnek.
2020. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
86%
Anyait,mert az apai nagyszüleim apa bátyjának kisgyerekeivel törődnek inkább mióta meg vannak (és rajtuk kívül van 3 unoka ugye még,de mi inkább ünnepekkor számítunk).
2020. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is anyaiakat szeretem! De apám apját nagyon szerettem! De az apai mama egy igazi gonosz .
2020. nov. 27. 17:38
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Anyait. A vér szerinti apám szüleit nem, ismertem, szartak a fejünkre miután a fiuktól elvált anyám, a nevelőapám anyja meg egy hárpia volt, aki utálta anyámat, mert nem elég jó az ő fiához. Egy családi ebédnél neki is állt balhézni a mama, hogy anyám mekkora féreg, mert "elvette " tőle a fiát.
2020. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
79%

Anyai mamámat, mert vele nagyon jól kijovok még vlmikor jobban mint anyával. Anyai tatám most nyáron halt meg. Apai nagymamám nem hall így vele nehéz kommunikálnom, tata pedig szarik a fejünkre. :/

Attól függetlenül mind a 4-et szeretem, vagyis 3-at...

2020. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Apai nagymamámat ismertem, nekünk ő volt A NAGYMAMA. Velünk élt, rengeteget segített a szüleimnek amikor ők dolgoztak, velünk is rengeteget törődött, nagyon szerettük. Sajnos túl korán, 65 éves korában hunyt el.

Anyai nagyszüleim igazából nem is tartom nagyszülőnek. Ők a sztereotipikus magyarok, akiknek minden rossz, mindenkiben hibát keresnek, mindenkivel van valami bajuk, és az ezeréves sérelmeiken csámcsognak a mai napig. Ez róluk a rövid verzióm, a hosszabbról novellát is tudnék írni, inkább nem traktállak vele :D

2020. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Mindkét nagymamámhoz nagyon-nagyon kötődtem. (Nagypapákhoz kevésbé.)
2020. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Apai nagymamámat és anyai nagyapámat szerettem jobban.
2020. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!