Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sz.r anya vagyok ,ha a 1,5éves...

Sz.r anya vagyok ,ha a 1,5éves gyerekem leadom bölcsibe?

Figyelt kérdés
Nagyon jó kapcsolatom van a mamámmal. Ma viszont nekem esett .Soha nem volt még ilyen. Hogy adhatom le a gyerekem bölcsibe? Mi lesz ha beteg lesz?Kirúgnak stb stb.Kb azóta ezen kattogok.Mit gondoltok ?Igaza van ?Tényleg ennyire megviseli a gyerekeket?
2021. júl. 28. 22:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem, sőt bizonyos szempontból (szocializáció pl) még jót is tesz.

Mama a régi időkben ragadt, amikor a nők otthon maradtak évekig stb.


Nyugi, ha te és a párod ebben megegyeztetek, akkor rendben van, semmi baja nem lesz a gyereknek.

2021. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Oviba hogyan adod majd be? Ugyanúgy be kell szoktatni. Nem árt nekik.
2021. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Megannyi kisgyermek jár bölibe mert a szülőnek dolgozni kell, vagy mert szeretne dolgozni, és túlélik.

Beteg lesz 🤷‍♀️ igen az lesz biztosan, de az oviban is ez a helyzet. 🤷‍♀️

A gyermekek sokkal rugalmasabbak mint a felnőttek.

2021. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy vagy szar anya. A bölcsi nem fogja megviselni a gyereket, a legtöbb esetben inkább előnyére válik. Ez a ti döntésetek a pároddal, a mamának semmi köze hozzá.
2021. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

En bölcsis voltam, szerettem (elbeszélések és képek alapján, emlékem nem igazan van). sok kis barátom lett akivel aztán egy oviba mentünk (sőt, 3an egy általánosba is jártunk)

Nyugodt, normális gyerek voltam és a szüleimmel ma is nagyon jó a kapcsolatom. 23 vagyok.

Húgom is járt bölcsibe, ő is szerette és sokkal könnyebb volt az oviba szoktatasa mint a többi gyereknek aki nem volt bölcsibe. Most 10 éves.


Szóval szerintem semmi rosszat nem teszel és nem vagy szr anya.

2021. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Elképzeltem a beszélgetést:

- szar anya vagy, hogy mered bölcsibe adni a gyereket

- mama, havi 450k-t keresek ki tetszik fizetni, mert akkor otthon mardok

- ööö, jól van Pirike, dolgozz csak nyugodtan

2021. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

1.

Nem, pont a nagyi idejében még teljesen általános volt, hogy a legtöbb gyerek bölcsibe járt. 40 éves vagyok, a legtőbb velem egykorú bölcsis volt.

2021. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta erre "Régen is megoldottuk ,téged sem dobott el anyád a köznevelésbe idő nap előtt ". Igen lehet,hogy gyerekes egy kicsit külső szemmel és racionálisan jó válaszokat kapok és ezzel együtt megerősítést is. Csak hát azok az érzelmek ...
2021. júl. 28. 22:43
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy szar anya. Nincs mit tenni, ha nem tudsz tovább otthon maradni vele, de valóban nagyon kicsi még a bölcsihez. Majd meglátod.
2021. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Mamaek falun eltek, kertes hazban,tobb generáció? Ahol volt, aki vigyazzon gyerekre, ha dolog volt? Pl nyugdijas dedi vagy mama??
2021. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!