Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a nagyszüleimnek, hogy elfogadják, hogy a 20 éves unokájuk meleg?

Figyelt kérdés
Öcsémről van szó. Nagyszüleim két éve nem állnak szóba vele, miközben régen össze voltak nőve. Nagyon nehezen viseli a tesóm. Megpróbáljam összebékíteni őket, vagy majd az idő megoldja?

2021. aug. 4. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd. Ezen nem lehet közbeavatkozással segíteni. Ha 2 év leforgása alatt maguktól nem esett le nekik, hogy annyi változott vele kapcsolatban az ismeretük szerint, hogy a saját neméhez vonzódik, nem nő, hanem férfi jelenti számára a boldogságot, de minden másban ugyanolyan és ugyanúgy szereti is őket, akkor ezen nem lehet mit segíteni szerintem.
2021. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ne engedd hogy magyar közszolgálati TV -t nézzenek...

Sokat fog javulni a viszonyuk...

2021. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
9%
Nagyon jó a gondolkodás módjuk a nagyszüleidnek, én is ezt csináltam volna. Pacsi nekik
2021. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én próbálom mondani nekik, hogy ne nézzék már ezeket a szutykokat, de a nagypapám állandóan mondogatja, hogy az öcsém is majd menni fog óvodás gyerekeknek mutogatni magát, a nagymamám meg azt hiszi, a filmek meg a mainstream média miatt lett ilyen és azon sír éjjel-nappal, hogy hogy lesz neki dédunokája, ha az öcsém nem akar nősülni, nekem pedig betegség miatt nem lehet gyerekem.

Hármas, beléd is sok empátia szorult.

2021. aug. 4. 12:30
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Bár nálunk ez a szituáció nem fordult elő, mind heteroszexuálisak vagyunk, biztos vagyok benne, hogy a nagyapám ugyan ezt csinálta volna, mint a ti nagyszüleitek. Sajnos nekem végig kellett hallgatnom, hogy az ő fiatalkorukban hogy verték meg a "b*zikat". Nőket és férfiakat egyaránt, mert "milyen gusztustalan undorító dolog ez már".

Sajnos ilyen korban már nem valószínű, hogy elfogadják a dolgot szerintem, de ha mégis, akkor azt majd a saját döntésük lesz, nem hiszem, hogy tudod befolyásolni a történéseket.

2021. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd őket. Elveik vannak, amikért kiállnak ilyen áron is. Becsülendő és tisztelendő.
2021. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

4.


A nagyszüleid ostobák sajnos.

2021. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves Hatos, mi a fontosabb? Az elvek vagy a család? Az tök jó, ha valakinek vannak elvei, de tényleg olyan áron kell ezt, hogy közben ott van egy fiatal srác, aki meg ezek miatt az elvek miatt elveszít két embert, akiket szeret?
2021. aug. 4. 12:52
 9/20 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon sajnálom öcsédet, hogy ilyen nagyszülei vannak. Kérdés, hogy mit szeretne a jövőben ilyen undorító emberektől, akik a saját unokájról lemondanak, mert azzal vannak elfoglalva, hogy az kit szeret.
2021. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy.esetleg ha eri oket egy kis ez az, betegseg, megrokkanas jobban, elgondolkodnak, mi fontoa
2021. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!