Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért mondja egy 20 éves...

Miért mondja egy 20 éves unoka a papájáról, hogy ő egy mocsok?

Figyelt kérdés
nekem mondta egyik haverom ezt

2017. okt. 2. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg!
2017. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elvileg azert mert hogy valami örökséget nem kaptak meg a szüleivel de akkor se beszélnék így
2017. okt. 2. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

A saját haverodat nem tudod, nem mered megkérdezni?

Mi honnan tudjuk, hogy az ismeretlen haverod, a számunkra szintén ismeretlen nagyapjáról miért mondta hogy mocsok?

Nem is értlek!

2017. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért kételkedsz a haverodban? Nem hiszel neki?
2017. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém egy alkoholista szemétláda, aki anyukám gyerekkorában többször késsel támadt rájuk. Nem gondolom, hogy csak jó nagyszülők léteznek ;) Rengeteg oka lehet annak, ha szerinte egy mocsok a nagyapja.
2017. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Ha a nagypapa vmi örökségből kizárta, akkor szerintem teljkesen érthető, ha így nevezi. Egy barátnőm régebben lek.vázta a saját anyját,m és bár én nem ismertem az anyát, mindig mondtam a barátnőnmek, hogy nem helyénvaló az anyjáról így beszélni. Azt mondta, örüljek neki, hogy nem tudom, milyen ez, és ne szóljak bele. Aztán az én anyámról is derültek ki cifra dolgok, és bizony én is illettem már jelzőkkel. Csak azért , és ne szólj bele,írtam ezt le, mert attól, hogy a te nagyszüleid jófejek, lehet, hogy a haverod nagyapja nem az, esetleg szükségük lett volna arra a pénzre, stb, amit mi nem tudhatunk, és van az az élethelyzet, amikor a családtagodról is csúnmyákat mondasz. Annak örülj, hogy te nem tudom, milyen ez, és ne szólj bele.
2017. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meg van rá az oka, de hogy mi az azt tőle kell megkérdezned.
2017. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai nagyszüleim csodálatos emberek voltak, faterom anyját utálom, az apját pedig egyszer láttam.

Szóval ja, nem csak jó nagyszülők léteznek. Látatlanban nem lehet megmondani pontosan, hogy most neki vagy a nagyapjának van-e igaza, de az előbbinek is megvan az esélye.


22/N

2017. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

28 éves unoka vagyok, a nagyanyámra használnék ilyen szót, de meg is érdemelte. Undorító módon beszélt velem, hisztis volt (azon megsértődött, hogy a penészes házában be mertem fulladni asztmás-allergiásként 4 évesen, tuti játszom az agyam, hazudok, a ház nem is penészes, mert ő nem olyan asszony), semmi szeretetet nem kaptam tőle, ellenben ő elvárta, hogy csak azért, mert a nagyanyám, csókoljam a talpát (egyszer begurult, amiért BETEGSÉG miatt nem tudtam elmenni karácsonyozni, és azt mondta, hogy aki ennyire nem tiszteli az anyját, hogy meglátogassa... hát majdnem mondtam neki, hogy biztos örült volna, ha telibehányom)... a nagybátyámmal kivételezett, őt pénzelte, pedig ő semmit nem segített neki. Ellentétben a balek apámmal, akit ide-oda ugráltatott, összevásároltatott magának minden szart (az aktuális gyógyszerig, amit a Nők Lapjában reklámoztak, amikor az orvosa mást íratott fel, egészen a pattogatottkukorica pattogtató gépig, mert az biztos jobb, mint a mikró... havi nagybevásárlások...), pedig nem volt kevés nyugdíja (úgy ráadásul, hogy életében nem dolgozott semmit, nem is főzött, otthon vakarta a seggét... csak jó özvegyit kapott)... de minden elment a nagybátyámra. Ráadásul nagybátyámék gazdagabbak is voltak :D. Sőt nagy egyetértésben jól kis is forgattak minket az örökségből... simán odaajándékozta az összes pénzét nagybátyámnak a halála előtt... és tök véletlenül derült ez ki. Amikor vendégségbe mentünk, olyan dolgokkal szúrta ki a szemünket, hogy hát... penészes kovászos uborka, a gombás körme belelógatva a savanyúságba, 5 pici csirkecombot kifőzött 4 embernek, ebből 2 férfi. Desszertnek lejárt szavatosságú penészes keksz. Ha demens lett volna, hagyján... de nem. Ha nagybátyámék mentek, akkor 4fogásos ebéd friss alapanyagokból, cukrászdából hozott friss süti...

Hazuodoztt össze-vissza, megpróbálta apámat ellenünk hangolni... előttünk játszotta az agyát, hogy mennyire hiányzunk neki, a hátunk mögött meg mondta, hogy púp vagyunk a hátán. Sosem jött el minket meglátogatni, ha apám nem ült fel autóra, és nem furikázta a popsiját, pedig akkor makkegészséges volt, csak neki derogált felülni a vonatra. Állatokat tartott, amiket nem látott el rendesen. Se a haszonállatait, se a háziállatait. Jó, én nagy állatbarát vagyok, és lehet, mást nem sokkolna így a dolog, de egyszer sem simogatta meg a kutyát, macskát, rúgni viszont már rúgott beléjük... és ezek után a macskát mondta el minden hálátlan szarnak, amiért kijárt (érdekes módon, amikor én ott voltam, a macska nem ment el... sztem érezte, hogy honnan kap szeretetet).

2017. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy szó mint száz, egy ilyen emberre nem tudok jót mondani. Vérség nekem nem számít, akkor szeretek és tisztelek vkit, ha kapok tőle szeretetet, törődést vagy látok benne vmi tiszteletre méltót. Ebben a nagyanyámban nem láttam semmi ilyet.


(a másik nagymamám viszont egy tündér volt, és imádtam, még akkor is, ha elég sok bajunk volt vele élete végén, mert elmebeteg lett, mert tőle rengeteg jót kaptam... és nem pénzre értem ezt, hanem szeretetre)

2017. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!