Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért csak akkor vigyáznak az...

Miért csak akkor vigyáznak az unokára, ha azt mondom mert bevásárolok takarítok, es nem akarják atvenni ha a párommal szeretnék kettesben lenni végre?

Figyelt kérdés

A nagyszülőket nem öreg neninek bácsinak kell elkézpelni, hanem cegvezető karrieristák stb.


Alapvetően az unokát nem veszik át(minket viszont egész nyári szunetekre is lepasszoltak a szüleikhez, mikor gyerek voltam, en meg kapom azt, hogy kb havi 3 szor ha átveszik fel napra az unokájukat, aki kisgyerek)



Es ezen még ugy fent sem akadok.


De az már nekem nagyon fura hogy 1. Indokolnom kell hogy miert vegyék at az unokát (ahelyett hogy eleve ők kérnék hogy hianyzik az unokájuk mint egy normális nagyszülőknél kéne legyen)

2.nem mindegy mivel indokolok

Ha pl nagybevásárlast vagy nagytakaritast mondok,nrendben hozzam, de ha a párommal lennék kettesben, ami szinte soha nincs a kicsitől, az már baj!


Miért fájhat az a nagyszülőknel ha a saját párommal havi ketszer félnapra legalább, kettesben szeretnék lenni?



2022. márc. 15. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
61%
Mond azt, hogy nagytakarítás lesz, ablakmosás stb, és közben elmentek szépen moziba.
2022. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem magadnak? Kényszerítettek a nagyszülők. Talán fel kellene nőni, fejben is.
2022. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
86%

“ 4 éves koráig ki sem adtam a kezemből. Soha senkinek. Es en vagyok elhordva.”


Lehet ez a baj? Addig nem vigyázhattak rá, hát akkor most is oldd meg magadnak, gondolhatják.

2022. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lehet ilyen ostoba valaki?

Már húszan leírták, hogy fogadj babysittert, de te még mindig csak itt vered a segged a földhöz és hisztizel.

Kérj pénzt babysitterre, azt biztos adni fognak.

A vállalkozónak pedig ezerszer annyi dolga van, mint egy tengi-lengi lógós cigiszünetes alkalmazottnak.

2022. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
86%
Miert temetned el magad? Miért a nagyszulok hibája hogy te ne voltál nyaralni? Mi gyerekes ismerősökkel járunk el, gyerekek is elvannak, felnőttek is. Persze, nem olyan 100% pihi mint gyerek nélkül, de én azt mondom, ha kapsz segítséget legyél hálás, ne azon hisztizz hogy miért nem kapsz többet…
2022. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
60%
Na ezért nem lesz gyerekem soha.
2022. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
81%
Havi háromszor fél nappal mi a bajod? Másnak ennyi sincs. Én meg azt nem értem aki csak úgy képes gyerekkel menedzselni az életét, hogy hetente jön a nagyi. Persze ha a nagyszülő akarja oké, de nehogy már ne tudd ennyi segítséggel megoldani az életedet.
2022. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
71%
Mikor titeket lepasszoltak azt írod nyáriszünet volt, a te gyerekeid meg még kicsik. Nem mindegy az se mekkora gyerekekre kell vigyázni.
2022. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 A kérdező kommentje:

Nem csak maganak szul az ember. Hanem a nagyszuloknek unokát is egyuttal.


Családtagrol van szo!


Es nem kezelik ugy. Nem hianyolják nem hívják stb ami felett még el is mentem. De nekem csak ez is fáj önmagában


En a gyerekeim gyerekét nem fogom igy lesz.rni az is biztos. Nekem nem az a család hogy a gyerekem kirepul aztam sz.rjuk le nagy ivben.


A vallalkozasrol.meg nekem ne papoljom senki, mikor abban nőttem fel. Köszke.

2022. márc. 15. 16:29
 30/85 anonim ***** válasza:
82%

“ Miért csak akkor vigyáznak az unokára, ha azt mondom mert bevásárolok takarítok, es nem akarják atvenni ha a párommal szeretnék kettesben lenni végre?”


Mert az fontosabb hogy legyen mit enni, mint moziba menni a ferjunkkel.

Más kérdés, hogy ha ennyire limitált hogy mikor segítenek, amihez joguk van, én pont nem a bevásárlás miatt kérném.

2022. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!