Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért csak akkor vigyáznak az...

Miért csak akkor vigyáznak az unokára, ha azt mondom mert bevásárolok takarítok, es nem akarják atvenni ha a párommal szeretnék kettesben lenni végre?

Figyelt kérdés

A nagyszülőket nem öreg neninek bácsinak kell elkézpelni, hanem cegvezető karrieristák stb.


Alapvetően az unokát nem veszik át(minket viszont egész nyári szunetekre is lepasszoltak a szüleikhez, mikor gyerek voltam, en meg kapom azt, hogy kb havi 3 szor ha átveszik fel napra az unokájukat, aki kisgyerek)



Es ezen még ugy fent sem akadok.


De az már nekem nagyon fura hogy 1. Indokolnom kell hogy miert vegyék at az unokát (ahelyett hogy eleve ők kérnék hogy hianyzik az unokájuk mint egy normális nagyszülőknél kéne legyen)

2.nem mindegy mivel indokolok

Ha pl nagybevásárlast vagy nagytakaritast mondok,nrendben hozzam, de ha a párommal lennék kettesben, ami szinte soha nincs a kicsitől, az már baj!


Miért fájhat az a nagyszülőknel ha a saját párommal havi ketszer félnapra legalább, kettesben szeretnék lenni?



2022. márc. 15. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
0%

79 okés az más.

A többire értettem akik itelkeznek .Léptem végleg

2022. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
100%
Kar jönni ezzel a Magyarország dumával, az életképteleneket sehol se szeretik. 😀
2022. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
82 ha érted akkor mit jatszod a hülyét? A kérdező nem “pihenni szeretne egyet végleg” hanem követelőzik higy a szülei oldják meg neki hogy kéthetente a férjével legyen…
2022. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
100%
*végre
2022. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%

A csőcselék az max te vagy, aki még a saját kölykét se bírja hiszti nélkül ellátni.

Persze majd mindneki haptakban áll és egymást tapossák hogy ki mivel segítsen, mert kaját fozni is képtelen vagy mi? Azért mert pottyantottal egy gyereket nem fog mindneki könnyesszemmel a kis Benoke körül ugrálni. Persze majd a nagyinak magától kene tudnia hogy te leveskét meg ezt azt amazt kivansz épp a gyereknek…. Ez a leggazabb hogy nem is kéred, szerinted neki magától kene kaját hordani. Nem vagy egy kissé életképtelen?

2022. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!