Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mire célzott ezzel a mamám?

Mire célzott ezzel a mamám?

Figyelt kérdés
Mamám 64 éves. Papám 2 éve halt meg. És azt mondta mama hogy most ezek a szabad évei azok amiket kikell élni használni. Szerinted jó vagy durva mondás tolle?
2022. márc. 22. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet azért mondta, mert most ment nyugdíjba.
2022. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még dolgozik... jövőre lesz nyugdíjas
2022. márc. 22. 20:03
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
És mégis mi a gond ezzel? Nemsokára nyugdíjba megy és ki akarja élvezni az életét, amíg tudja. Lehet, ismerkedni akar. Jól teszi.
2022. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
ha nagyobb leszel, meg fogod érteni. nem érzi magát még öregnek, bár a fiatalok annak látják. de ez nagyon jó dolog, ha valakinek van életkedve és nem savanyodik be
2022. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Sztem jó
2022. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Sztem is jo.
2022. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Az én mamámnak szar kapcsolata volt a papámmal mégis együtt maradtak. Papa 3 éve meghalt, mamám azóta is sopánkodik, hogy utánna akar menni. Mindenki körbeveszi, élhetné az életét a nélkül, hogy valaki megkeserítené neki, mégis tapicskol az önsajnálatban. Nem azt mondom, hogy a te nagymamád életét is megkeserítette a férje, csak, hogy örülj, amiért így áll az élethez. Élvezze is ki jól!
2022. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagymamámat nagyon szeretem de nem ezt akiről írok. Akiről írok az az apai ágazati nagymamám. Nagyon rossz indulatu drága papámat csalta mindig..szegény papa. De sajnálom hogy elment örökre mai napig fáj a szívem. Mikor meghalt ügyelet kellet hozzám annyira oda voltam! Hála az égnek az apai nagyapám jó ember volt mindenki szeretette a mama testvérei is őt szerették. Mamát nem szeretik. Sőt megvetik mert iszik meg mulat a papa sírját nem látogatja. Nem érdekli hogy nincs! Ezzel ellenben az anyai nagyanyám pótolja az apai nagyanyát mert az egy igazi tündér. És az anyai papa is.. s az apai papa is az volt csak az apai nagyanya ilyen... saját testvérének nem kell...
2022. márc. 22. 20:53
 9/16 attila.95 válasza:
74%
Jó az
2022. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Laylah ***** válasza:
82%
Tudod, az ő fiatalkorában még megmondták a legtöbb nőnek, hogy kihez kell férjhez mennie. Nyilván úgy adták hozzá, hogy ő maga nem igazán akarta, kiszolgálta egy életen át, és most úgy érzi, végre ő is számít, azt teheti, amit csak akar.
2022. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!