Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Fiú vagy lányunoka a kedvenc...

Fiú vagy lányunoka a kedvenc nálatok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Tesómé fiú, enyém lány, a nagyszülőknek egyformán kedvenc mindkettő.
2022. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem normális szüleim, anyósom van, akiket nem érdekli, hogy az unoka lány vagy fiú.
2022. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Anyósom sorrendje: lány, fiú, fiú, lány.
2022. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Fiú és lány 😊 mindkettő a miénk. Nekem nincs testvérem. Férjem húgánál még nem aktuális a gyerek téma.
2022. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Nincs kifejezett ekdvenc
2022. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencesdivel egy életre szóló traumát, esetleg a másik nem iránti gyűlöletet, esetleg életre szóló, rejtett és mérgező féltékenységet, vagy az irántad érzett, kérlelhetetlen megvetést, a másikból pedig egoizmust, kóros hiúságot, hasonlókat tudsz kiváltani az unokákból.


Személyes tapasztalat a bátyám kapcsán, még úgy is, hogy a szüleim sose gondolták állítólag úgy, hogy őt kevésbé szeretnék, mégis így érezte.


Majd’ négy évtized után mondta el, hogy mennyire nem tudott emiatt rendesen hozzám, az anyámhoz, stb… állni.

Úgy érezte, sosem szerették, és azóta is problémái vannak azzal, hogy bárkivel értelmes emberi kapcsolatot tudjon kialakítani.


Ezért megvan a véleményem azokról, akik így fogják fel a dolgot.

2022. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Első unoka vagyok, én vagyok a kedvencük, bár én jó gyerek voltam. A masik két unokatesómat is szeretik de rosszak, így ők kapnak is fejmosást.
2023. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik mamámnál én kb nem is létezem. Csak a másik két gyerek gyerekei a kedvencek. De olyan szinten hogy apámat el akarták marni hogy ne foglalkozzon velünk. Vicc amit az anyósok művelnek néha
2023. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!