Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szülőként mit szólnál, ha a...

Szülőként mit szólnál, ha a dédmama ilyet mondana úgy, hogy az egész szomszédság hallja?

Figyelt kérdés
Nagypapa elvitte az anyjához (dédihez) az unokát, aki még egész kicsi, olyan 2-3 éves gyerek. A lényeg, hogy a gyerek nem volt kellően barátságos, lehet, hogy félt, a dédi egy darabig próbált közeledni. Egy idő után nyilván feladta, ezzel nem is lenne gond, de jó hangosan elkezdte mondani a fiának, hogy vigye is el, neki ilyen unoka nem kell, vigye is, vigye is, talán még le is bunkózta, mindezt úgy, hogy bárki hallhatta. Nem viccesen mondta, teljesen komolyan kijelentette, hogy neki ilyen unoka nem kell. Nem túlzás azért ez egy 2-3 éves gyerek esetében? Nem, senki nem akarta, hogy vigyázzon rá meg ilyenek, szó sincs nyakába sózásról, az egész csak egy rövid látogatás volt a nagypapa részéről.

2022. ápr. 11. 14:25
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg? Én eleve nem is vittem volna a picurt, ha tudom, hogy nem egy tipikus nagymama, mert valószínűleg már mást sem akar, csak nyugalmat. Ő ilyen magának való, ennyi. Én megkérdeztem volna a nagypapi helyében, hogy esetleg szeretné-e látni a dédunokát a dédi, és ha igent mond, akkor viszem.
2022. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Ez így jogos. Nem tudom, miért nem gondoltak bele így a szülők. Persze az is lehet, hogy minden csak a nagyapa magánakciója volt.
2022. ápr. 12. 23:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!