Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a lófenét tudok csinálni...

Mi a lófenét tudok csinálni ha nagyi állandóan kínos szituációkba hoz, leginkább pasik előtt?

Figyelt kérdés

Kikészít, a héten már 3x süllyedtem el szégyenemben férfiak előtt. Aztán hülyének nézik az egész családot. Mondom a leenyhébb kínos szituációt, ettől csak rosszabbak vannak. Rendeltünk egy mosogatógépet, kihozták, (bszott drága volt, plusz fuvardív vagy duplán benne volt egyenként +300 meg plusz gls 1500 ilyesmi adatok plusz gép ára. Mindegy nem adtunk aprót hanem behívtük kávézni őket. Oké megvolt mennek ki a kapuhoz, majd kapuból mamám visszahívja őket, hogy varjanak az unokám ad borravalót. Jönnek vissza, én meg nézek nagy szemekkel, hogy mi a fsz, apró se volt otthon. Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. Jó hülyenek nézhettek az ő hülyesége miatt. Gondoljátok már el a jelenetet behívja őket h kapnak jattot majd közlöm h az nincsen otthon.

Tudni kell, hogy mamám a földekről szarmazik, mondjuk ki, buta nő. Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk. És ez most csak egy példa, újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget. Már alig merem kitenni vele a lábam.


2022. ápr. 14. 11:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen hamar nem szokott megjelenni a kérdezőt támogató saját másodreg... :-D
2022. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
72%
LoL
2022. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
85%
Kár hogy a nagyanyádat nem szereted, csak a vagyonát.
2022. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
A vagyonát? Magának van elrakva kezelésekre, gyógyszerekre.
2022. ápr. 14. 11:58
 15/51 anonim ***** válasza:
77%
De a ház az övé, nem?
2022. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Thispain ***** válasza:
83%

Az eddig leírtak alapján annyit tudtunk meg a mamádról, hogy elfelejtette, nem maradt otthon apró, és sejtjük, hogy sok szituációban úgy viselkedik, mintha neveletlen lenne.


Rólad azt, amellett, hogy megkeseredett vagy, mindenkit hülyének nézel, és magadat helikopternek. A mamádat amellett, hogy hülyének nézed, azt gondolod róla, hogy életképtelen, emiatt óvnod kell, mint egy 3 éves gyereket, aminek valószínűleg van alapja. Ha lenne egy 3 éves gyereked, azzal a mentalítással, ahogy a mamádhoz állsz éppen, életképtelenségben tartanád, míg el nem lök magától és ehhez 18 éves koráig se joga nem lesz, sem ereje. Ha kedvesen nevelni próbálod a mamádat, az talán többet segíthet, minthogy cseszteted minden miatt.


Egyébként az alapján, hogy drágának találod az 1500-as GLS szállítási díjat, eszedbe se jutott, hogy akár 500-asokat, vagy 1000-eket is adhatnál nekik, amit valószínűleg szép gesztusként értékeltek volna, és még egy szikra se pattanna rád, emellett túl akartál lenni az egész szituáción, valószínűleg amiatt, mert nem szereted, ha idegenek látnak a mamáddal együtt, valószínűleg más miatt.


A javaslatom az, engedd el azt a klassz házat, élj Budapesten, és hátra se nézz! Tegyél meg mindent a vágyaid érdekében, és mások vágyaiért is akkor tegyél, ha azzal a sajátjaidért is teszel!

2022. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%
Elöször megsajnáltalk, majd a késöbbi kommentjeid alapján nem a nagyika hordoz a földekröl negatív tulajdonságot, hanem te vagy egy idióta, akivel együtt lenni sem lehet, sajnálom szegény nagyidat, hogy ilyen primitív unokája van…
2022. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Kedves nevelésen már rég rúl vagyunk. Tényleg nem érti meg senki, csak az, aki tapasztalta. Szerintem a fele gyk már megfojtotta volna és most ülne, de egész életemben én se bírnék vele megmaradni, mert akkor én is ülnék. Pofozták már fel a bolond feje miatt nem egszer otthon.

Bp? Kössz a szr tanácsot, laktam már ott, fél évnél tovább nem bírtam, de persze te biztos tudod mi kell az embernek és úgy osztogatsz tanácsokat.

17. Te 14 éves vagy?🙄

2022. ápr. 14. 12:26
 19/51 anonim ***** válasza:
80%
Talán a nagyidnak jó szive van és keveselte, hogy csak kávéval kináltátok meg õket.Ne felejtsd el,hogy a mamád másik generációban élt,ahol a borravaló szokás és kedvesség volt.
2022. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

19. 🙂

Vólójában ő szeret mindenkinek nyalizni.

2022. ápr. 14. 12:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!