Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a lófenét tudok csinálni...

Mi a lófenét tudok csinálni ha nagyi állandóan kínos szituációkba hoz, leginkább pasik előtt?

Figyelt kérdés

Kikészít, a héten már 3x süllyedtem el szégyenemben férfiak előtt. Aztán hülyének nézik az egész családot. Mondom a leenyhébb kínos szituációt, ettől csak rosszabbak vannak. Rendeltünk egy mosogatógépet, kihozták, (bszott drága volt, plusz fuvardív vagy duplán benne volt egyenként +300 meg plusz gls 1500 ilyesmi adatok plusz gép ára. Mindegy nem adtunk aprót hanem behívtük kávézni őket. Oké megvolt mennek ki a kapuhoz, majd kapuból mamám visszahívja őket, hogy varjanak az unokám ad borravalót. Jönnek vissza, én meg nézek nagy szemekkel, hogy mi a fsz, apró se volt otthon. Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. Jó hülyenek nézhettek az ő hülyesége miatt. Gondoljátok már el a jelenetet behívja őket h kapnak jattot majd közlöm h az nincsen otthon.

Tudni kell, hogy mamám a földekről szarmazik, mondjuk ki, buta nő. Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk. És ez most csak egy példa, újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget. Már alig merem kitenni vele a lábam.


2022. ápr. 14. 11:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
A lánya is megmondja ezeket. Meg még más is.
2022. ápr. 14. 16:46
 42/51 anonim ***** válasza:
91%
ha nem vagy parazita, nincs gond
2022. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
90%

"Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk."

"Bp? Kössz a szr tanácsot, laktam már ott, fél évnél tovább nem bírtam"

Kamu vagy kicsikém

Egy elmaradott keleti lakos vagyok . :)

2022. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
79%
Tudod nálunk Sopronban van mondás az ilyen felfuvalkodott pestiekre akik védekezik meg földezik az ország többi részét ami úgy szól, hogy inkább vagyok vidéki nyugaton, mint városi keleten aztán felszoktak háborodni a "kulturált" pestiek rajta hogy már hogy lennénk kelet ami hát ugye nézőpont kérdése hiszen innen nézve minden kelet :D Amúgy meg ha olyan úri lány vagy akkor gondolom azt is tudod, hogy a borravaló 10% ami gondolom egy mosógépnél nem apróban értendő szóval ha 10%-ot nem is akartál adni egy mosógép felcipelése bekötése után 500 500 forint a két embernek bőven belefért volna.
2022. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
81%

"Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk."

Én meg Budapesten születtem és Budán nevelkedtem a második kerületben és elmondhatom, hogy ott is vannak olyan türhő parasztok, mint amilyen te vagy kérdező. Hiába kerültél fel gyerekként a fővárosba, ereidben a földműves vér folyik, amit a stílusod is jól tükröz. Te a vidéki kasztba tartozol, attól még, hogy fölkerültél Pestre, az még nem azt jelenti, hogy kultúrált környezetben nőttél fel. A Blaha Lujza-, Bosnyák tér vagy Újpalota is Budapesten van, mégis alja környékek, javarészt alja emberekkel (tisztelet a kivételnek).

2022. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
91%
Szegény mama.
2022. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
10%

Én szerencsére nem a nagymamámmal élek, de ismerős a szituáció, vannak rokonaim akik nagyon szeretnek okoskodni mások előtt, a saját dolgomban, amihez sokkal jobban értek mint ők. Ilyenkor elengedem a fülem mellett, amit mondtak és azt mondom/úgy teszek, amit jónak tartok, hiába szöges ellentéte, amit a rokonom mondott. Aztán az már nem az én dolgom, hogy észreveszik-e magukat, felesleges megsértődniük, mert nem függök tőlük. Én ebben az esetben megmondanám, hogy sajnos nincs itthon több pénz, viszont látásra.


Ha elkezdesz úgy csinálni, ahogy a nagyi mondja, akkor égeted le igazán magad.

2022. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég. Ilyet. Még hogy buta nő. Több mindent megélt mint te. Te vagy buta .
2022. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
89%

Szüleid vannak? Mert ha igen,akkor ugye tudod,hogy először azt a frankó házat ők öröklik,és csak utána te. De ha te emiatt nem akarsz elköltözni,és inkább a gyk-n vezeted le a feszkót,a felmenőidet lehülyézve,-hát áldásom rád.

Csak szegény nagyid sajnálom,hogy egy ilyen semmire való unokát kell elviselnie. Még mehérteném,ha azért vered a fogashoz a garast,mert gyűjtessz,hogy elköltözhess.De így?

2022. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Thispain ***** válasza:
81%
Neked is érdemes lehet elmenned pszichológushoz. Könnyebben rájöhetsz, hogyan támogatod, hogy a mamád ilyen.
2022. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!