Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a lófenét tudok csinálni...

Mi a lófenét tudok csinálni ha nagyi állandóan kínos szituációkba hoz, leginkább pasik előtt?

Figyelt kérdés

Kikészít, a héten már 3x süllyedtem el szégyenemben férfiak előtt. Aztán hülyének nézik az egész családot. Mondom a leenyhébb kínos szituációt, ettől csak rosszabbak vannak. Rendeltünk egy mosogatógépet, kihozták, (bszott drága volt, plusz fuvardív vagy duplán benne volt egyenként +300 meg plusz gls 1500 ilyesmi adatok plusz gép ára. Mindegy nem adtunk aprót hanem behívtük kávézni őket. Oké megvolt mennek ki a kapuhoz, majd kapuból mamám visszahívja őket, hogy varjanak az unokám ad borravalót. Jönnek vissza, én meg nézek nagy szemekkel, hogy mi a fsz, apró se volt otthon. Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. Jó hülyenek nézhettek az ő hülyesége miatt. Gondoljátok már el a jelenetet behívja őket h kapnak jattot majd közlöm h az nincsen otthon.

Tudni kell, hogy mamám a földekről szarmazik, mondjuk ki, buta nő. Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk. És ez most csak egy példa, újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget. Már alig merem kitenni vele a lábam.


2022. ápr. 14. 11:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
81%
Egyedül te vagy szánalmas kérdező. A nagymamádrol úgy beszélsz, mint valami utolsó, buta söpredék, de gondolom a ,,klassz házra" azért majd igényt tartasz. Nagyon magas lovon ülsz, fel kéne egy kicsit nőni. Ha akkora ember vagy, ahogy itt előadod magad, költözzél el, mégis milyen más ötletet vársz??
2022. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
74%

"Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. J"


Aztán mit foglalkozol olyan emberekkel, akiket soha többé életedben nem is fogsz látni??????


A fejedben van nagy katyvasz, kérdező!

2022. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
16%
Mondtam volna, hogy bolond a mama, itt van egy kézfogás :D
2022. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
85%

Egyetlen példát tudtál felhozni, ahol nem mellesleg egyértelműen az látszik, hogy itt csakis te vagy a buta vagy legalábbis minimum extra szarrágó.

A földeken nevelkedett parasztasszony mamád nem sajnál pár száz Ft pluszt a kemény munkáért cserébe, te ellenben igen. Szánalmas vagy.

2022. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 dregor ***** válasza:
82%
Szerintem dugj többet, akkor lesz mivel levezetni a stresszt.
2022. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
4%
Én csípem a kérdezőt, tetszik a stílusa. Mondjuk okosabb tanácsot én se tudnék adni mint a költözés. De míg együtt laktok, legyen humorérzék. Ami egyébként úgy látom, hogy van.
2022. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 dregor ***** válasza:
77%
#37 Nem-nem. :D Egyáltalán nem állt szándékomban az, hogy b...atlan pi..nak tituláljalak. De kutatások bizonyítják, hogy a szex segít leküzdeni a stresszt. Amikor épp felhúzott a nagyi, szólj a pasidnak, hogy ideje lenne egy kis stresszoldásnak. Hidd el, működni fog. :D
2022. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
85%
Ez volt az a qrva nagy leégetés, hogy nincs borravaló? :D
2022. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
91%
Veled is jól fog valamelyik férfi járni :D
2022. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
72%

Én is az "elmaradott keletről" (Debrecenből) származom, mégse használok készpénzt, csak nagyon ritkán, ha olyan helyre megyek, ahol nem lehet kártyával fizetni..

Elég undorító egy ember vagy, hogy beszélhetsz így a saját nagyanyádról, hogy "mondjuk ki, buta nő", meg hogy "újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget"? Valószínűleg a kora miatt van, már amennyiben tényleg annyira vészes a helyzet. Ha tényleg olyan tanult meg kulturált lennél, amilyennek képzeled magad a kis fejedben, szorult volna beléd némi empátia és nem mondanád el mindenféle hülyének az interneten...

2022. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!