Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a lófenét tudok csinálni...

Mi a lófenét tudok csinálni ha nagyi állandóan kínos szituációkba hoz, leginkább pasik előtt?

Figyelt kérdés

Kikészít, a héten már 3x süllyedtem el szégyenemben férfiak előtt. Aztán hülyének nézik az egész családot. Mondom a leenyhébb kínos szituációt, ettől csak rosszabbak vannak. Rendeltünk egy mosogatógépet, kihozták, (bszott drága volt, plusz fuvardív vagy duplán benne volt egyenként +300 meg plusz gls 1500 ilyesmi adatok plusz gép ára. Mindegy nem adtunk aprót hanem behívtük kávézni őket. Oké megvolt mennek ki a kapuhoz, majd kapuból mamám visszahívja őket, hogy varjanak az unokám ad borravalót. Jönnek vissza, én meg nézek nagy szemekkel, hogy mi a fsz, apró se volt otthon. Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. Jó hülyenek nézhettek az ő hülyesége miatt. Gondoljátok már el a jelenetet behívja őket h kapnak jattot majd közlöm h az nincsen otthon.

Tudni kell, hogy mamám a földekről szarmazik, mondjuk ki, buta nő. Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk. És ez most csak egy példa, újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget. Már alig merem kitenni vele a lábam.


2022. ápr. 14. 11:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
67%
pfejj micsoda egy féreg vagy te
2022. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
91%

Én megértelek, ezt élem át.

Ettől még szánalmasan viselkedsz.

Kell a vagyona, akkor legyél megértő, viseld el, támogasd, segítsd. Igen, menj le a szintjére, ha úgy van. Ha nem, akkor szedd a sátorfádat, aztán oldja meg ahogy akarja. A hagyatékin meg majd lemondasz mindenről.

2022. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
87%
Itt a Kerdezo a gaz. Kis csipas.
2022. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
92%
A demencia mint fogalom hozzád még nem jutott el? Már rég ki kellett volna vizsgáltatni pszichiáterrel, és amennyire egyáltalán lehet, kezeltetni. Ez csak rosszabb lesz.
2022. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy pszichiáterhez kellene vinni. Mikor ezt egyszer a család megmondta neki, akkor egy hétig zengett a ház tőle, úgy kikelt magából.
2022. ápr. 14. 12:56
 26/51 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ezt az "elmaradott keletit" se értem. Felmész pestre és már úri lány vagy.

Én is egy elmaradott keleti vagyok, mint a családom java része. Ha megyünk akár dunántúlra ott se tudják megmond, hogy ugyan honnan jöttünk. Pedig szabolcsi és falusi is vagyok. Sőt kicsiben foglalkoztunk mezőgazdasággal is.

Itt is vannak azért hülyék, de ugyan úgy vannak kretének pesten is. Csak azok már jók, mert nem vidékiek??

Mamád már idős, második gyermek korát éli. Tényleg adódhatnak kínos szituk miatta, de ez van. Meg őszintén amit itt produkáltál szerintem az sokkal cikibb. Szégyenled a saját felmenődet, lenézed a vidékieket is úgy kompletten, csak a származási helyük miatt. Ez azért rengeteget elárul rólad.

Nekem is szokott mamám néha "kínos" szituációkba hozni. Pl mikor az utcán elkezd puszilgatni. Vagy valakivel találkozunk és bemutat, hogy ő a legkisebb unokám és még ragozgatja sokáig, hogy tényleg milyen fiatal és alacsony is vagyok (legalábbis a családhoz képest, amúgy 185cm), a férfi meg mellemig se ért. Látszott rajta, hogy kicsit kellemetlen neki a szitu. De most ezekért szégyeljem mamámat??

2022. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor Budapesten nevelkedtel vagy csak fel evet laktal ott, mert nem birtad?
2022. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
86%
Szóval véded a örökséget.....
2022. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Budapestre jártam iskolába, általános, gimi és egyetem.
2022. ápr. 14. 13:12
 30/51 anonim ***** válasza:
91%

Kötve hiszem, hogy te valaha előfordultál egyetem környékén...

Nem írnál ilyen gyerekes stílusban, ha nyóceleminél több lenne a tarsolyodban...

2022. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!