Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért mamás ennyire a 19...

Miért mamás ennyire a 19 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,hogy a lányom engem már nem is akar annyira. Folyton mama kell. Mit csinálok rosszul? Mindent megteszek neki . Játszok vele ,elviszem játszótérre . Rengeteget foglalkozom vele. Mama meg alig foglalkozik vele és még is ő kell neki. Nyugtassatok meg,hogy nem csinálok semmit rosszul .
2022. máj. 1. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, hogy jól látom, de lehet, hogy nagyon jól (túl jól) szeretnél mindent csinálni. Első gyerekkel ez így van. A mama meg laza, nem ugrik rögtön, nem feszkós, nem szorong. És a kicsik ezt megérzik.

Ez csak egy tipp, a többiek is biztosan hozzátesznek más szempontokat.

2022. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Sz.rd le te is egy ideig.
2022. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert ritkábban látja? Nálunk ha az apja megy el dolgozni (vagy csak átugrik a boltba - a gyerek nem tudja hova megy) az egy éves gyerek megy az ajtóhoz, kapaszkodik a lábába, van hogy sír is. Vagy múltkor bement a hálóba telefonálni, a gyerek egyből utána. Velem nem csinálja ezt, mert engem sokkal többet lát, én vagyok vele egész nap.
2022. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert te ott vagy mindig, a mamával gondolom ritkán találkozik.
2022. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mamával lakunk még. Nem sokára költözünk.
2022. máj. 1. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Merta mama édességgel tömi.
2022. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez csak egy korszak. De köze lehet a már előbb említett lazasaghoz is.


De lehet hogy ez csak időszakos. Most ez van, majd lesz apás is, papás is. Gondolom. Csak ne aggódj! Nyugi ❤️

2022. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2022. máj. 1. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
579 naposan normális ez az időszak, majd 617 és 668 napos kora között leszokik róla. De az sem kizárt, hogy 15746 órásan meg már a papára fog bukni.
2022. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Féltékeny vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nézz magadba és örülj a babádnak és köszönd meg az öreganyjának a törödését!
2022. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!