Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tényleg igaz hogy az anyai...

Tényleg igaz hogy az anyai Nagymamák jobbak mint az apai?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ebben nincs semmi ugymond logika vagy yilesmi.
2022. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen,csak nem tudom hogy igen vagy nem
2022. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyi olyan szinten nagybetűs NEM, hogy 9-10 évesen megszakítottam vele a kapcsolatot, sokáig a saját gyerekeivel is hadiláb állt. Apai nagyi sajnos korán meghalt, nincs róla emlékem, azonban csak abból kiindulva, hogy milyen embernek hallottam, hogy milyen tárgyai maradtak hátra, amik feltételezni engedik, hogy miket csinált (varrt ruhát, varrt magának bőrből és szövetből is táskákat, rajzolt...), szerintem apai nagyit imádtam volna, és a képeken, amiken együtt szerepelünk 2-3 éves koromban, az is úgy néz ki, hogy kedveltem az öreglányt, és ő is imádott engem. Anyámmal meg teljesen igaza volt, hogy nem kedvelte, akármilyen női megérzés súgta neki.
2022. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!