Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen rohadt igénytelen?...

Miért ilyen rohadt igénytelen? Elegem van.

Figyelt kérdés
Együtt élünk a mamámmal, mert sok éve mikor betörtek hozzá nagyon megijedt. Így akkor azt döntöttünk hogy magunkhoz vesszük. Teljesen jó egészségnek örvend, most 90 éves, jön megy, főz. Sajnos az elmúlt kb 2 évben kb carik a higiéniára. Iszonyat pisi és nuni szaga van. Betétet nem vesz mert nagyon drága,ezt ó mondta inkább papír törlőket tesz maga alá, amiket aztán elhagy a lakásban, hugyosan. Barátnője mondta mikor itt volt nála, hogy kell bizony 4-5 darab is az inkontinencia betétből hogy az ember jól érezze magát, ne legyen szag,de őt nem érdekli. Elegem van. Sajnos nem lehet semmi higiéniára rávenni. Mer'70 éve se haltak meg hogy nem tisztálkodtak. Ezt is ő mondta mikor látja hogy fürdeni megyünk. Mit tegyek, hogy legyek türelmesebb vele?
2022. júl. 2. 16:31
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
78%
És azt mért nem tudod elképzelni, hogy ez valós, 40-es? Ezek teljesen reális dolgok. Az élet nem áll meg 40 évesen! Idős korban az ilyesmi cseppet sem ritka, te is könnyen megtapasztalhatod majd a szüleidnél, aztán a te gyerekeid meg rajtad, csak azt te már nem fogod átlátni, csak azt, hogy veszekszenek veled.
2022. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
88%
Ne gyertek már ezzel a kamukérdéssel megint, mert már nincs olyan kérdés, ami alatt ne erről lenne vita. Aki akar, válaszoljon, segítsen, aki nem, az görgessen tovább. Ezzel van tele már hetek óta a gyk, hogy minden kérdés alatt megy a veszekedés, mert egymásnak feszülnek az emberek.
2022. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
85%
A mensi bugyi nem jó megoldás?Nem tudom,kérdem.Nem olcsó,de vesztek neki 3-4dbot mondjuk szülinapjára vagy karácsonyra vagy csak úgy...ha meg ki akarja fizetni mond hogy egy ezres darabja a kínaiban.
2022. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 41-es: Látogasd folyamatosan pár hétig a családi részleget és fel fogod ismerni hidd el, nem egy embernek ha itt annyit említesz: Martinka, szótaghiányos, gusztustalankodós család vagy akvárium, gitár törő már azonnal tudja hogy melyik visszajáró vendégre van gondolva.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..


De a kedvedért itt ez tessék... ugyanúgy betöréssel indít... milyen érdekes ugye?

2022. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 44-es, gyakorizok már jó ideje, tudom ki Martin pl

Igen, a kérdés hasonló, de az a baj, hogy rengeteg az ilyen eset, nem egyedi. Nehéz kiszűrni a valóban kamukat.

2022. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
10%
45, ne legyél naiv...
2022. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
97%
Olvasom a másikat... Ügyes a nagyi, ha 80 évesen beletalál a pet-palackba 😂😂😂
2022. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Apukám 82 évesen halt meg, 2 agyvérzés után agylágyulása lett.


Nálunk minden másnap én fürdettem, heti 2x meg szociális gondozó.

Ő sem tudott belépni a kádba, külön zuhanyzónk meg nem volt, így egy műanyag kerti széket tettem a kád mellé, ahová a kádból a zuhany kiért és a víz lefolyt az összefolyóban. Ott csutakoltam le alkalmanként.

Én nő vagyok, így kínos lett volna az intim részeit mosnom, de ha mondtam neki, hogy szappanozza és mossa meg, akkor megcsinálta.

Hol azt hitte, hogy a saját anyám vagyok, aki meghalt, hol meg azt, hogy az ő anyja.

A betétet (hálós betéttartó "nadrággal") tisztességgel hordta, de a betegsége kezdetén idegenkedett tőle.

Akkor kihívtam a háziorvost és az elbeszélgetett/ráparancsolt, annak szót fogadott, aztán megszokta.

Én 22 évig(!!!) csináltam mindezt, olyan nincs, hogy valamit nem lehet megoldani és egy demens diktál a családnak!

2022. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
28%
Aúgy jó eséllyel több profilról tolja 44-es és a 46-os komment lepontozásábol ítélve.
2022. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
49, az jó, mert egyszer próbáltam meg új profilt csinálni, a rendszer nem engedte. Hány IP-címe lehet egy ilyennek akkor?
2022. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!